Imola Alpe

Více než 135 let představuje prestižní značka Imola Ceramica světu svou vizi vyrábět keramickou dlažbu a obklady v nejvyšší kvalitě, s kreativním designem a s perfektním servisem.  Výroba keramiky Imola Ceramcha byla započata v roce 1874 a dnes zaujímá vedoucí místo na světovém trhu

keramických dlažeb a obkladů. Patří mezi výrobce s nejstarší tradicí a své zkušenosti zúročila v produkci špičkových sériích keramických dlažeb a obkladů. Značka Imola Ceramica je zárukou kvality, moderního designu a dokonalého marketingu. Výrobce Imola Ceramica vlastní 7 výrobních závodů, jež zaměstnávají více než 2000 zaměstnanců a více 70% svých produktů vyváží na světový trh. Prioritou výrobce Imola Ceramica je neustálá inovace technologie výroby, spolupráce s odborníky a designéry tak, aby bylo dosaženo vysoce kvalitního keramického produktu, který dostojí všem nárokům náročného spotřebitele.

 Série keramické dlažby a obkladů Imola Alpe je inspirována alpskými reliéfy hor, a jejich povrch připomíná drsné a popraskané plochy kamene. Série Imola Alpe se vyrábí se v šesti přírodních odstínech béžové, hnědé a šedé. V nabídce jsou tři formáty, 33,3 x 33,3 cm, 30 x 60 cm a 50 x50 cm. Série Imola Alpe je doplněna páskovou mozaikou v základních barvách. Díky věrohodné struktuře povrchů působí série Imola Alpe na podlahách i stěnách naprosto přesvědčivé a autenticky, od pravého kamene keramické produkty nerozeznáte. Keramické obklady a dlažby vynikají špičkovými technologickými vlastnostmi, jsou vysoce odolné vůči opotřebení a chemickému a fyzikálnímu namáhání. Hodí se i na podlahové topení, čímž se zamezí tepelným ztrátám. Série Imola Alpe je vhodná na podlahy i stěny interiérů i exteriérů, kde působí nadčasovým a přírodním stylem s nádechem elegance.

Výrobce Imola Ceramica nabízí přes 100 sérií, které fascinují vysokou barevností, množstvím formátů a povrchových úprav. Najdeme zde také zdařilé a věrohodné imitace kamene, dřeva, betonu apod.  Výrobce keramické dlažby a obkladů Imola se prezentuje ucelenými sety určené pro realizaci koupelen, kuchyní, interiérů, exteriérů, a také pro komerční prostory.