Je výhodnější mít své vlastní auto nebo si ho půjčit v autopůjčovně?

Přemýšleli jste někdy, jak často využíváte auto? Jezdíte do práce MHD a auto potřebujete, když jedete za příbuznými nebo jen prostě na výlet? Zkoušeli jste někdy počítat náklady, kolik vás měsíčně stojí provoz vašeho automobilu? Nehledě na neustále starosti s parkováním, servisem, neustále se zdražující dálniční známka, výměna letních pneumatik za zimní a naopak, a to pořád není vše, ale to bych mohl celý článek věnovat jen vyjmenování všech starostí ohledně provozu vozidla.

Co kdyby jste nic z toho nemuseli řešit a vždy jen kontaktovali firmu autopůjčovna Praha AutoCar? Naše autopůjčovna AutoCar funguje již od roku 1992 a za tuto dlouho dobu jsme zjistili, co přesně zákazník očekává a my jsme schopni jeho očekávání splnit. Někteří lidé slýchají o neseriozních autopůjčovnách, ale myslíte, že by naše autopůjčovna  Praha AutoCar mohla fungovat 20 let, pokud by nebyla seriozní vůči svým zákazníkům? Jsme velice pečliví, proto udržuje veškeré naše vozy čisté a v bezchybném technickém stavu. Naše pečlivost přináší ovoce v podobě neustále se vracejících zákazníků ať už soukromých či firem.

Stačí jen otevřít stránky autopůjčovna Praha AutoCar vybrat si požadovaný vůz, vyplnit objednávku a my vám automobil dopravíme až před váš dům či firmu. Nevěříte, že je to opravdu tak jednoduché? Přesvědčte se sami a využijte služeb naší autopůjčovny v Praze AutoCar.

Kromě pronájmu automobilů nabízí zapůjčení GPS navigace, nosičů kol, nosičů lyží, atd. Pokud potřebujete automobil i řidičem, pak můžete využít služby smluvní přeprava osob. Naši řidiči Vás odvezou na svatbu, firemní večírek či po českých památkách. Vaše autopůjčovna s tradicí!