Je výkup nemovitostí to pravé?

Výkup nemovitostí je často neprávem považován za zoufalé a nevýhodné řešení ve chvílích, kdy potřebujete urgentně peníze. Jedná se o nejrychlejší prodej nemovitostí. Peníze máte v řádech hodin, maximálně dnů. Odvrácenou stranou se může stát už zmíněná výhodnost výkupu.

Důvod pro výkup nemovitosti může být jakýkoli. Dluhy a potřeba ihned získat finanční prostředky a zabránit tak exekuci, nebo naopak nákup nemovitosti a výhodná investice. V každém případě jsou peníze potřeba okamžitě. To ovšem všichni vědí a na některých místech majitele nemovitosti doslova sedřou z kůže. Protože peníze nutně potřebujete, máte velmi slabou vyjednávací pozici. Může se tak stát, že cena, za kterou Váš dům, byt, nebo třeba pozemek prodáte, nebude stačit. V tu chvíli jste celý výkup nemovitosti podstoupili zbytečně.

Jediným způsobem, jak se takovému scénáři vyhnout, je vybrat si správně společnost, kde výkup uskutečníte. Jedině tak se totiž vyhnete výše popsanému průběhu. Taková společnost by měla určit cenu na základě relevantních a přístupných dat, postarat se o papírování a peníze okamžitě poslat. Tak aby vše proběhlo jak má. Nevíte-li, kde takovou společnost hledat, navštivte stránky edoxreality.cz.

Edox Reality totiž přesně takto pracuje. Osobní makléř Vám určí cenu nemovitosti podle její reálné hodnoty na trhu, postará se o smlouvy i o komunikaci s bankou, úřady i katastrem. Peníze dostanete do 24 hodin s možností okamžité zálohy v hotovosti. V případě nouze budete mít také zajištěno náhradní ubytování. Jednoduše kompletní servis. Celý výkup nemovitosti tedy proběhne rychle, výhodně a korektně.

Jak sami vidíte, výkup nemovitostí může být to pravé řešení. Jediné, co musíte udělat, je správně si vybrat obchodního partnera. Pak může výkup domu, bytu, nepotřeba pozemku proběhnout bez problémů a na úrovni.