Kam se starým počítačem?

Vykoupíme Váš hardware. Vykoupíme i nefunkční počítače. Neustále rozšiřujeme výkup. Vykupujeme v Brně v Chrlicích a brzy spustíme i pc bazar a bazar pro elektrotechniky na našich stránkách. Potřebujete náhradní paměti RAM, menší harddisky na zálohy dat, náhradní zdroj, základní kartu (motherboard) za levný peníz? Můžeme Vám pomoc.

najdete nás zde: http://vykup-pc.cz/

Vykupujeme kompletní hardware z počítačů, ale i elektro jako jsou konektory URS, FRB, patice, tantalové kondenzátory, tranzistory a plno dalšího, více najdete na stránkách. U konektorů provedeme analýzu, oceníme a zaplatíme Vám.

Jste sběratel starých počítačů? Nabízíme i velmi staré pc komponenty. Jste elektrotechnik a máte přebytky různých karet, VN pojistek apod? Určitě se ozvěte.

Náš ceník naleznete zde: http://vykup-pc.cz/vykup-pc-procesoru-urs-konektoru/aktualni-cenik

Nejste z Brna? Nevadí. Poslat komponenty můžete i poštou. V případě zájmu je nutné mne kontaktovat předem a domluvit se na daný čas.

Kontakt: Jiří Fojtík, Klimakom energy, a.s., Zámecká 4, Brno Chrlice, tel.:725322847, fojtik@klimakom.cz, více zde: http://vykup-pc.cz/vykup-pc-procesoru-urs-konektoru/kontakt