Kosmetika Yamuna

Kosmetika Yamuna

Máte problematickou pleť, akné, celulitidu, suchou či dehydrovanou pokožku, nebo vás trápí přibývající vrásky? Od všech těchto potíží vám pomůže maďarská značková kosmetika Yamuna , která využívá řady přírodních léčivých látek a také éterických olejů. Díky produktům Yamuna , můžete zažít relaxaci a péči, skoro jako v kosmetickém salonu. A které účinné látky vás mohou hýčkat při jejím použití?
– Avokádový olej je vysoce vyživující, stimuluje hydrataci pokožky a udržuje její vlhkost a mastnotu.
– Včelí vosk zvláčňuje, vyhlazuje pokožku a zlepšuje schopnost regenerace buněk.
– Heřmánkový olej zklidňuje záněty, má antiseptické účinky, zmírňuje zarudnutí a zklidňuje pokožku. Aktivní složky heřmánku blokují fungování enzymů rozkládající kyselinu hyaluronovou.
– Hroznový olej posiluje kapiláry, je silným antioxidantem.
– Olej z řebříčku obecného je protizánětlivý, zklidňuje pokožku, stahuje rozšířené póry, je bakteriostatický.
– Výtažek z ibišku – argirelin (Hibiscus esculentus) se podobným způsobem jako Botox podílí na boji proti vráskám. Postupně zabraňuje mechanickému pokrčení mimických vrásek v oblasti úst, očí, čela – takzvané horizontální a vertikální mimické svaly. Dostatečně pleť hydratuje a odstraňuje z povrchu kůže šupinky vzniklé dehydratací a zjemňuje ztvrdlou kůži.
– Mořské řasy napomáhají vyplavovat rozpuštěné tuky přes krevní oběh, pomáhají tak hubnutí, čistí kůži a odstraňují toxiny.
– Zelený čaj Je objevem kosmetiky Yamuna , obsahuje polyfenol a katechín, tyto dvě složky zachycují volné radikály a alkaloidy a zároveň jsou stimulantem bílého kofeinu, který napomáhá při spalování tuků. Všechny tyto složky obsažené v zeleném čaji zaručují jeho vynikající antioxidační účinky.