kravaty, pánské košile, pánské kabáty, pánské svetry

 

Před přibližně 6 měsíci, jsme založili rodinný e-shop  www.kkravaty.cz , který se zaměřovalna prodej jediného produktu, kterým jsou kravaty v dárkové sadě s manžetovými knoflíčky a kapesníčkem, to vše v dárkové krabičce.  Dnes po 6 měsících jsme s rozhodli nabídku našich kravat rozšířit o dalších 75 nových modelů kravaty , které  budou prodávány s příslušenstvím opět za cenu, za kterou samostatně nekoupíte někdy ani kravatu.

Rozhodli jsme se ovšem výrazně rozšířit náš sortiment. Přestože naše specializace a zaměření bude stále na kravaty, přídáváme do našeho eshopu do prodeje takéšpičkové luxusní pánské košile SLIM FIT, které jsou v dnes velice populární. Jejich střih a design je opravdu jedinečný a tyto košile jistě mohou v šatníku moderního muže nahradit staré obyčejné opotřebovné nevzhledné pánské košile. Tyto slim fit pánské košile mají i výbornou cenu 769 korun, což vzhledem k jejich designu a atraktivnosti je v porovnání s cenou 650- 1400 korun za klasickou pánskou košili cena vskutku velice vyjímečná. Skladem budeme mít na eshopu pouze ty nejpoužívanější velikosti, ostatní velikosti budou na objednání zákazníkem.

Pánské mikiny již taky budou tvořit naší nabídku e-shopu. Přestože pánské mikiny budou tvořit pouze  takový doplňkový sortiment, jejich design a zhled jistě zaujme nejdnoho, kdo nemá rád usedlé a klasické pětistovkové mikiny z obchodů, které jsou tuctové a stejné, pouze pokaždé s jiným logem.

To luxusní pánské kabáty za ceny od 1899 korun, budou na našem e-shopu hitem letošní zimy. Krásný design a vysoká kvalita zaručí, že naše pánské kabáty budou chloubou šatníku každého úspěšného muže, přitom cenová dostupnost bude vysoká. Pánské kabáty z našeho e-shopu jistě budou krásným doplňkem.

Dalšími výrobky kterými obohatíme naši nabídku jsou pánské svetry, motýlky, manžetové knoflíčky, ale také pánské obleky za vynikající ceny.