Máte internet? Pořiďte si IP kameru pro monitoring na dálku.

Máte internet? Pořiďte si IP kameru pro monitoring na dálku.

Hledáte spolehlivé IP kamery? Chcete disponovat špičkovými síťovými kamerami, které zabezpečí efektivní monitoring lidí, objektů či prostor na dálku? Obraťte se na předního dodavatele IP kamera veškerých zařízení a komponentů elektronických zabezpečovacích systémů, společnost Petr Šnábl. Získáte špičkové IP kamery, které přenášejí obraz ve vynikající kvalitě a jež lze s velkým úspěchem využít k soukromým i profesionálním účelům. Chcete mít perfektní přehled o situaci vevzdálených místech? Rádi byste získali kvalitní videozáznam? Obstarejte si IP kamery právě nyní!

IP kamery za skvělou cenu

IP kamery jsou nedílnou součástí efektivního zabezpečení a non-stop kontroly na dálku. Podobně jako kamerové systémy, GSM alarmy, detektory plynů a jiná zařízení a komponenty elektronického zabezpečení Vám také IP kamery dodáme ve skvělé kvalitě, avšak za úžasně výhodnou cenu. IP kamery disponují mnoha užitečnými funkcemi. Nejenže kvalita obrazu IP kamery je vynikající, ale pomocí videoserveru zabudovaného v kameře dokáží komprimovat videa, disponují funkcí streaming, dovedou komprimovat data pomocí dvou různých formátů a vysílat dva nezávislé streamy.

Skvělý servis je u nás samozřejmostí

IP kamery dodané společností Petr Šnábl Vám odvedou cenné služby v soukromí i v podnikání. Sofistikované IP kamery zajistí efektivní kontrolu a postarají se také o prevenci – kdo se dopustí nepravostí, ví-li, že je sledován IP kamerou? K záznamu dat na IP kameře Vám stačí osobní počítač s požadovanou konfigurací a speciálním softwarem, nebo můžete využít síťovatelný nahrávací zařízení IP Recorder. Objednejte u nás veškerá zařízení a doplňky EZS, a nezapomeňte ani na skvělé moderní IP kamery. Kontaktujte nás!