Montáž LPG

Montáže LPG

 

LPG montáže Příprava na STK LPG Přestavby LPGKlimatizace – čištění, plnění Měření emisí STKProdej a montáž tažného zařízení Autoalarmy, imobilizéry 

Přestavby LPG pro nás nejsou žádný problém. Ve svém oboru patříme ke špičce a to nejen díky cenám ale také proto, že máme ve své provozovně speciální diagnostické zařízení. 100% kvalitní přestavby LPG a spokojený zákazník jsou pro nás prioritou. Jsme velkoobchod a máme výhradní zastoupení několika automobilových značek. Přestavby LPG zajistíme společně s LPG servisemLPG přestavby ceník.

LPG je zkapalněný plyn pro pohon automobilů, který se používá jako pohonná látka pro pohon benzinových motorů. Tento plyn spaluje škodlivé látky a je téměř bez síry. Pokud jezdíte vozidlem poháněným benzinem, naftou a nebo LPG není žádný rozdíl v bezpečnosti. Je však dobré vědět, že namontovaná zařízení LPG podléhají příslušným kontrolám a předpisům. Vaše přestavba na LPG.

LPG

Definice LPG (Liquefied Petroleum Gas) neboli zkapalněný ropný plyn je směsí uhlovodíkových plynů a používá se jako palivo do spalovacích spotřebičů a vozidel. Jedná se o novodobější označení topného plynu, známého jako propan-butan. Je užíván jako palivo pro zážehové motory. Jelikož narušuje přírodní přírodní pryž, měla by být těsnění vyrobena ze syntetických látek.


LPG čerpací stanice

LPG čerpací stanice jsou rozšířeny po celé Evropě, a proto můžete bezproblémově cestovat. Jen v České republice se nachází již přes 464 čerpacích stanic doplněných o LPG a z toho 112 samostatných LPG. LPG čerpací stanice jsou většinou součástí klasických čerpacích stanic. LPG čerpací stanice naleznete například v Itálii, Polsku, Holandsku, Belgii, Francii a Německu. Některé LPG čerpací stanice v zahraničí potřebují k čerpaní plynu adaptér.


LPG ceny

Ceny pohonných hmot stále rostou. Benzín i nafta prolamují na stojanech čerpacích stanic svá maxima a nikdo nedokáže s určitostí říci jestli se stoupající trend zastaví. V několika uplynulých týdnech jsme však u LPG ceny zaznamenali trend přesně opačný. LPG ceny zaznamenali pokles až o 0,6 Kč. LPGSnem každého šetřílka je jezdit co nejlevněji za LPG ceny se Vám to podaří. Cena přestavby na LPG se pohybuje v rozmezí přibližne od 10 do 40 tisíc korun, záleží na typu vozu a typu vstřikování. Návratnost i při nejdražší variantě přestavbě na LPG se promítne po necelých 40 000 ujetých kilometrem. Přestavba na pohon LPG lze provést u všechn druhů motorů. Centrální vstřikovač se používá u starších motorů, přestavba takovéhoto typu motoru vyjde nejlevněji. Kontinuální vstřiková se montuje do novějších typů vozů, kdy je LPG přiváděno ke každému válci. Nejnovějším druhem, které se hodí pouze pro nejmodernější automobily je sekvenční vstřikování. Aktuální ceny LPG.

Do novějších vozů se montuje kontinuální vstřikování, kdy je LPG přiváděno ke každému válci zvlášť. Pokud se rozhodnete pro LPG, nepřicházíte tak o možnost jezdit na benzín a automobil má větší dojezd.


Přestavba na spalování LPG je šetrným gestem 
k přírodě a snižuje výdaje za benzín.


Nevýhodou je cena přestavby motoru auta na LPG, která se pohybuje v rozmezí přibližně od 10 do 40 tisíc korun, záleží na typu vozu a typu vstřikování.

Chcete ušetřit náklady za benzín? Jezdit ekologicky a vypouštět méně zplodin do ovzduší? Chovat se šetrněji k motoru? Nechte si přestavět pohon vašeho vozu na spalování LPG!

LPG, neboli zkapalněný propan-butan, je vhodnou alternativkou k benzínovému pohonu.

Nabízíme kvalitní přestavbu motorů na LPG a zajišťuje i následný servis a ručí za kvalitu zařízení. Avšak díky nízké ceně LPG má investice návratnost po necelých 40 000 ujetých kilometrech i při nejdražší variantě přestavby. U starších motorů s karburátem se montuje centrální vstřikovač, přestavba takového vozu vyjde nejlevněji, dolní hranice začíná na 9000 Kč. Přechod na LPG se provádí montáží druhé nádrže do automobilu a upravení vstřikování do motoru. Nechte si vaše auto přestavět u profesionálů!

Přestavbu na pohon na LPG lze provést u všech druhů motorů. Objednejte si přestavbu LPG u firmy. A nejnovějším druhem je sekvenční vstřikování, které se hodí pouze pro nejmodernější automobily. Mezi největší výhody LPG přestavby patří zajisté jeho cena – pohybuje se okolo poloviny ceny benzínu, snižuje hlučnost motoru a prodlužuje životnost motorového oleje.