Nejlepší letní pneu

 

Jaro je tu a s koncem března končí i povinnost mít obuty zimní pneumatiky. Nastává tedy sezóna pro pneuservisy a přezouvání pneumatik zimních za letní. Pokud váš vzorek již neodpovídá předepsané minimální hloubce dezénu a potřebujete koupit nové letní pneumatiky, připravili jsme pro Vás test letních pneumatik.

 

Detailní výsledky testů autoklubu ADAC si můžete prohlédnout na webu pneu360.cz. Mezi dobře hodnocené letní pneumatiky se zařadily následující značky Continental ContiEcoContact 5, Michelin Energy Saver, Pirelli Cinturato P1, Apollo Amazer 3G Maxx a české Barum Brillantis 2. Tyto pneumatiky se hodnotily především jak se chovají na mokré a suché vozovce, jakou mají hlučnost a v současné době určitě hodně sledovaný parametr a to spotřeba paliva. Kvalitní pneumatiky totiž dokáží uspořit spotřebu paliva vašeho vozu. České pneumatiky Barum tak převálcovaly i zahraniční kvalitní výrobce. Cena těchto pneumatik mezitím není nijak vysoká a za 4 pneumatiky zaplatíte do 4000,- Kč.

 

Na výběr máte samozřejmě z mnohem širší nabídky letních pneu. Vyberte si pomocí konfigurátoru, které pneumatiky se hodí na váš vůz. Nabízíme prodej pneumatik od světových výrobců. Pneumatiky skladem Vám pak doručíme do druhého dne.