Několik tipů k výběru mezi patrovými regály

Několik tipů k výběru mezi patrovými regály

Regály na malé zatížení

Pro domácí použití téměř není otázka složitá, tam volte policové regály. Leda že byste potřebovali přechovávat větší počet položek, například součástky, účetní výpisy nebo bůhví co, pak jsou dostupná alternativa k policovým regálům regály konzolové. U konzolových regálů je ale dobré myslet na to, že konzolový typ regálů nelze připevnit bezprostředně ke zdi, musí mít ze všech stran uličku.

Pojďme dál: Regály do skladů

A nyní právě vyvstává to pravé tajemno. Otázkou logicky totiž je, jaké počty výrobků a variant budete držet. Například pro podniky, co zakládají fakturační data a mnoho papíru jsou ideálním řešením posuvné regály, co dovolí uskladnění více materiálu ve stejném pokoji než klasické regály. Je to tím, že posuvné regály povolují vytvořit si prostor mezi těma dvěma regály, kde chcete hledat, zbylé regálové police srazíte k sobě…

Receptář pro regály do vašeho centrálního skladu

Pro firemní sklady s vyšším vytížením jsou stoprocentně nejlepší paletové regály, na ně totiž položíte celou paletu, kterou pak můžete rovnou další den vyzvednete a předáte adresátovi. To je příhodné řešení pro firemní sklady překládající celé kamiony.

Když však vybavujete firmu, jenž prodává v menším, nebo skladuje více typů produktů, pak je přehledné užít kombinace skladu regálového, kde se budete protáčet rychloobrátkový sortiment, a současně sklad konzolových regálů, nebo kombinaci konzolových a patrových regálů. Tam budete protáčet větší množství drobných, ale specializovaných objednávek. Takto to řeší bezpočet skladů součástek nebo oděvů.