Novomlýnské nádrže

Novomlýnské nádrže

 

Ubytování pod Pavlovem – Novomlýnské nádrže
 Ideální místo pro rybaření na Novomlýnských nádržích

Novomlýnské nádrže Ubytování pod Pavlovem, ubytování ve dvou chatách Terezka a KJARA s velkou verandou a navíc jako další rybářské zázemí – maringotka o 4 lůžkách. V domku je 1 dětský pokojíček s dvěma lůžky, ložnice s manželskou postelí, která lze rozdělit na dvě lůžka od sebe. Dále obývací pokoj s velkou sedačkou a jídelním koutem a kuchyně. Vybaveno plynovým sporákem s troubou, lednicí. WC se sprchovým koutem a částí pro každodenní hygienu. Voda teplá užitková. Čisté ložní prádlo, pokud chcete spát venku na lehátku prosíme nevynášet peřiny ven, ale použít své spacáky děkujeme. Celkem pro 8 osob na spaní.

Chaty Mušov,  chata KJARA je připojený velký karavan ve kterém je ložnice, dále uzazvřené dvojlůžko nad sebou spíše pro děti, kuchyňka vybavená sporákem s troubou, lednicí, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a jedno lůžko na spaní. V chatě je obývací pokoj s rozkládací sedačkou, radio – TV a jídelní stůl, dále ložnice s dvoujlůžkem. Koupelna se sprchovým boxem, WC a teplou vodou. Vstup do chaty je z verandy, na které je posezení. Celkem pro 8 osob na spaní. Chata KJARA je obyvatelná celoročně.


Obě chaty se nachází na společném pozemku, proto prosím respektujte soukromí druhého.

Pro obě chaty společný bazén, gril a malá udírna. Parkování nad pozemkem u silnice.

Každá chata maximálně pro 3 chytající rybáře. Pobyt výhradně bez psů. (děkujem za pochopení)

DOPORUČUJEME PŘI VĚTŠÍM POČTU RYBÁŘŮ NEBO VĚTŠÍ RODINY SI SPÍŠE OBJEDNAT OBĚ CHATY  PRO SEBE 
 VE STEJNÉM TERMÍNU.

Chaty, Ubytování pro rodiny a sportovní rybáření na Mušovských jezerech. Mušovská jezera – Chaty KJARA a Terezka jsou obyvatelné celoročně, nechází se v katastru obce Pavlov v krásném vinařském prostředí Pálavských vrchů na Jižní Moravě. Nabízíme ubytování přímo pod Pálavskými kopci na břehu Mušovské nádržčíslo 2.
Místo se samo nabízí ne jen k víkendovým pobytům, ale také k rodinné dovolené v mimořádně krásném prostředí jižní moravy. 
Chaty TEREZKA a KJARA
 se nachází pod obcí Pavlov, přímo na břehu Novomlýnské nádrže,na vlastním oploceném pozemku s výhledem na krajinu s vodní plochou. 
Mušovská Jezera, Nové Mlýny jsou ideálním místem pro Vaši rodinnou dovolenou, společné rybaření, víkendové a týdenní pobyty. V bezprostředním okolí se nacází obce Dolní Věstonice a Horní Věstonice, které jsou vyhlášené vinařské cíle, dále pak Pavlov, Klentnice a Perná, Strachotín. Mezi vyhledávané cíle v okolí  patří zřícenia hradu děvíčky, Pálavské kopce a Pálava, Děvín.