Ohrádka

Rostoucí děti jsou velmi aktivní a pohyblivé, mají zájem o všechno: chuť dálkového ovladače k televizoru, zapomněli svými rodiči na židli, a to, co se skrývá v těchto dvou otvorů v plastové krabičce na zdi, které rodiče směšně nazývají „zásuvka „, nebo může být tento časopis / noviny / kniha vlevo na stole, je vynikající. Co když to zkusit? Miliony otázky, jsou v malé hlavy vašeho dítěte. Děti si budou moci udělat stovky naprosto neuvěřitelné věci, jeden v druhém, kdy rodiče jsou pryč.

Jediná záchrana pro rodiče je ohrádka, kde si můžete nechat dítě po určitou dobu.

Ohrádka je speciální zařízení, které je montáž (rám), měkký kryt materiál, který stál na nohou, které mají dno, tam jsou také dřevěné ohrádky, stejně jako existují hybridní modely playpen lůžek.

Existuje široká škála forem ohrádky. To může být kulaté, čtvercové, obdélníkové, hranaté, a dokonce i osmiboká. Oblast ohrádce by neměl být menší než plocha dětské postýlky. Dítě by mělo volně pohybovat v dětské ohrádce, otočte se a lehněte si. Výstavba ohrádce by měla být udržována, děti často dají všechny hmotnost tím, že leží na jedné ze stran, ale ohrádka by se otočit.

Ohrádka je první osobní náměstí prostor vašeho dítěte. Je to jejich osobní území, kde on / ona je vlastníkem. Je to dobrý nápad, aby se oblíbené hračky a předměty vaše dítě. Hlavní výhodou ohrádce je, že je kompaktní, snadno se tvoří většinu modelů, ať už v rovině (nohy složil, horní nárazník je snížena až na dno), nebo v malé struktury (jako deštník nebo knihu ). Je snadné se vešel do kufru auta a pohybujte s vámi na farmu v zemi a na moři. Ohrádka také pomáhá, když se pohybujete, a když plánujete zůstat někde na dlouhou dobu. To bude mnohem snadnější pro dítě přizpůsobit se novému prostředí, když se cítí ve svém území.

Ohrádka dětská slouží také jako simulátoru. Speciální kroužek rozmístěny po celém obvodu v ohrádce jsou afektivní pro růst dítěte. Dítě se chytit a začne se stát, pak pěšky po obvodu. Pokud se tyto kroužky jsou přítomny v ohrádce, pak byste měli věnovat pozornost dítěte a jeho věku fyzické podmínky.