Parkování na letišti

 

Je období dovolených a s ním roste i počet krádeží ať už vykradených bytů, nebo odcizených aut. Je tedy dobré se připravit a zabezpečit všechny své cennosti. V případě bytu stačí mít bezpečnostní dveře a můžete být v klidu. Pokud vám ale parkuje vůz na ulici, je zde možnost odcizení.

 

Jak zabezpečit svůj vůz po dobu dovolený? Máte li možnost ho zaparkovat do garáže svých známých, určitě se to vyplatí. Využít můžete třeba přilehlé placené parkoviště s hlídací službou. Částka za týdenní parkování určitě bude nižší, než starosti a pořízení auta nového. Trávíte li dovolenou v zahraničí a odlétáte z letiště Ruzyně, můžete přijet a zaparkovat svůj vůz zde. Opět se nemusí vyplatit šetřit. Pokud zaparkujete v nějaké přilehlé uličce nebo silnici, riskujete tak v tom lepším případě odtažení vozu a uhrazení několika tisícové pokuty, nebo v tom horším případě úplné odcizení vozu. Abyste i zde měli své auto v bezpečí, využít můžete parkování na letišti Ruzyně v přilehlé budově společnosti Evropark, která zde provozuje parkoviště. Je to nejbližší parkoviště za rozumné peníze. Na odletovém terminálu jste zde za 2 minuty chůze přes lávku.

 

Neriskujte tak svůj majetek a vše si důkladně promyslete a zabezpečte, než opustíte svůj domov na delší dobu. I když můžete být proti všemu pojištěni, obíhat úřady a mít mnoho starostí s pojišťovnami a pořizováním nových věcí se určitě nevyplatí nikomu.