Pořiďte si vlastní saunu domů.

Pořiďte si vlastní saunu domů.

Jste unavení a nemáte žádnou energii? Často Vás trápí špatné nálady, stres a napětí? Potřebujete povzbudit, ale ještě jste nenašli tu správnou formu? Odplavte z těla škodliviny a z hlavy negativní energii a stres, a to saunováním. Sauna prospěje nejen Vašemu tělu, ale také Vaší mysli.

Saunování je jednou nejstarších regeneračních a relaxačních metod. První popisy sauny se objevují v 11. a 12. století. Finská sauna se v těch dobách od dnešní sauny lišila a během let se vyvinulo mnoho způsobů saunování, jako například klasická finská sauna, parní sauna, bylinková sauna, či aroma-sauna. Každý se tedy může vybrat přesně takovou saunu, která mu nejvíce vyhovuje. Díky tomu se v posledních letech finská sauna a saunování těší čím dál větší oblibě a věnuje se mu stále větší počet lidí na celém světě. Pobyt v sauně způsobuje uvolnění organismu, relaxaci, zmírňuje revmatické potíže, vyplavuje z těla přes kůži škodlivé toxiny atd.

V dnešní době se finská sauna, parní sauna, aroma-sauna, bylinková suna či infrasauna stává stejně jako bazén samozřejmou součástí vybavení rodinných domů. Díky novým technologiím je možné finskou saunu umístit i do velmi malých prostorů. Ani místo na ochlazovací bazének nejsou v dnešní době tak značné a to díky možnosti zvolit místo bazénku ochlazovací káď, sprchu, nebo polévací vědro. Specializovaná firma je schopna navrhnout takovou saunu, která bude vyhovovat jak Vašim nárokům na vzhled a vybavení, tak prostorovým možnostem, které máte.

Naši odborníci Vám pomohou s výběrem materiálu, saunových kamen, doplňků a celkového stylu sauny. Zkombinují Vaše představy s ideálními technickými požadavky a možnostmi na prostor a finance. Vaše sauna se tak stane relaxační oázou, která vám bude zcela vyhovovat.

Díky vlastní sauně získáte nejenom místo pro relaxaci zcela v soukromí, ale pravidelným navštěvováním sauny upevníte své zdraví, posílíte svůj organismus, zlepšíte kondici, zlepšíte psychiku, zbavíte se stresu a napětí a Vaše tkáně se budou lépe prokrvovat. A díky pevnému zdraví, vitalitě a dobré psychice se budete moci naplno věnovat ostatním činnostem. Sauna ve vlastním domě také ušetří Váš čas na dojíždění do různých wellness center. Navíc můžete svou vlastní saunu využívat přesně v době, kdy se Vám to hodí.

Svou saunu si můžete ještě více přizpůsobit nejrůznějším vybavením, jako jsou například vědra do sauny, podhlavníky, dekorativní kamenné stěny, světla a světelné terapie a další… Vzhled Vaší sauny také hodně ovlivní saunová kamna. Pomocí Vašich požadavků Vám vybereme nejvhodnější kamna, která budou vyhovovat jak vzhledem, tak svými vlastnostmi.