Půjčky bez registru ihned a poplatku předem

Půjčky bez registru ihned a poplatku v dnešní době poskytují pouze nebankovní společnosti, které nenahlížejí do registru dlužníků. Tyto půjčky bývají zpravidla zajištěné nemovitostí a to z důvodu rizikovosti úvěru. U tohoto typu půjček může mít žadatel záznamy v registrech dlužníků, může mít exekuce nebo nařízenou dražbu. V případě, že žadatel má exekuce a půjčka je zajištěna zástavou nemovitostí, musí se půjčkou vyplatit všechny exekuce a případně i jiné závazky váznoucí na zastavované nemovitosti.

 

Půjčky ihned bez registru a poplatku jsou vhodným finančním produktem a v dnešní době velmi vyhledávaným. Podmínky pro získání bankovní půjčky nebo úvěru jsou čím dál přísnější a v dnešní době je dokáže splnit stále méně žadatelů. Stačí mít pouze jeden záznam v registru dlužníků a to i 2 roky zpátky a banka vám půjčku nebo úvěr zamítne. Dalším důvodem k zamítnutí bankovní půjčky je bonita žadatele, začínající podnikatel s nulovým daňovým přiznáním nemá prakticky žádnou šanci půjčku od banky dostat. V poslední době banky zpřísnily posuzovaná příjmů i u občanů a v případě, že žadatel nemá dostatečné příjmy, banka rovněž půjčku zamítne.

 

V případě, že potřebuje půjčit peníze a banky vás odmítnou, je jediným řešením půjčka od nebankovní společnosti.

Jedna z nebankovních společností poskytující půjčky a úvěry jak pro občany tak i podnikatele je společnost JMG Investments s.r.o. Tato nebankovní společnost poskytuje půjčky ihned bez registru, úvěry zástavou nemovitostí až na 15 let a nebankovní hypotéky. Samozřejmostí je poskytování půjčky bez poplatku předem, odhad nemovitosti je u této společnosti zdarma. Specializují se na řešení exekucí, dražeb nebo vyplacení nevýhodných zástav. Poskytují rovněž spotřebitelské úvěry, které se řídí zákonem 145/2010 Sb.