Řecko

Řecko

Cestovní kancelář Emma, nabízíme nespočet pobytových zájezdů do Řecka

Řecko Zakynthos

Komplex tvořený několika budovami leží v klidné části letoviskaTsilivi (Řecko, Zakynthos) ve vzdálenosti 180 m od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova. V hale se nachází recepce, bar, TV kout s velkoplošnou televizí, stolní tenis a šipky. Každodenní osvěžení vám poskytne bazén s oddělenou dětskou částí , slunečníky a lehátky zdarma. Hostům milujícím aktivní odpočinek je k dispozici ještě druhý bazén s možností zahrát si vodní pólo, volejbalové hřiště a trávníkové fotbalové hřiště. Pro nejmenší je k dispozici hřiště a dětský klub. V ceně pobytu je i neomezená návštěva Water Parku, která bude určitě vítaným zpestřením vašeho pobytu. Výborná poloha v jednom z nejvyhledávanějších letovisek ostrova, blízkost nádherné písečné pláže a především cenová výhodnost tohoto hotelu pro rodiny s dětmi jsou zárukou dovolené plné pohody.


Řecko Kos

Kompletně zrenovovaný apartmánový komplex se nachází 70 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, kam se dostanete přes místní klidnou komunikaci. Na pláži můžete využít plážový servis za poplatek nebo se před paprsky slunce schovat pod přírodní stín přilehlých stromů. Od centra letoviskaKardamena (Řecko, Kos) se spoustou nákupních možností, taveren, restaurací, barů a večerním životem je hotel vzdálený 5 minut pěší chůze. Hostům je k dispozici recepce s příjemnou domácí atmosférou, bar, pool bar, bazén se slunečníky a lehátky zdarma, venkovní posezení. Na pláži je široká nabídka vodních sportů za poplatek. Kombinace klidného prostřední s kulisami hor a krásná pláž na vás budou mít blahodárné účinky. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají odpočinkovou dovolenou v dosahu živého centra.


Řecko Lesbos

Sympatický hotelový komplex postavený ve stylu tradiční egejské vesnice je zasazen do prostředí nádherné udržované zahrady na okraji letoviska Anaxos (Řecko, Lesbos). Hotel se skládá z hlavní budovy a přiléhajících bungalovů obklopených bohatou vegetací. Součástí hotelu je, bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, menší dětský koutek a venkovní restaurace, kde si v chladivém stínu můžete vychutnat pohodlí polední siesty. Od jedné z nejhezčích písečných pláží na ostrově s křišťálově průzračným mořem je hotel vzdálen 290 m. Pohostinní a starostliví majitelé dotvářejí příjemnou atmosféru celého komplexu, majitel příležitostně organizuje barbeque. Doporučujeme všem, kteří upřednostňují klidnější typ dovolené v dosahu centra s širokými možnostmi zábavy. Větší dobrodruhové mohou objevovat malé idylické zátoky s osamocenými kapličkami, vydat se do malebné krajiny nebo navštívit renovované antické koupele v Thermi.