řemeslníci z Hyland Studio dělají v Silicon Valley vitráže

Tom Rigdon věrně obnovuje skleněné vitráže – Hyland Studio v Silicon Valley

Vaše vitráže nejsou jen inspirativním uměleckým pokladem, ale také finančním aktivem. Náklady na výměnu, zejména staršího skla a ručně malovaného skla, mohou být extrémně vysoké. Je velmi moudré investovat do správné péče o vaše vitráže.

Tom Rigdon a spolupracující řemeslníci z Hyland Studio dělají v Silicon Valley vitráže, restaurování a dekorace budov

The Hyland Studio

The Hyland Studio
v. 408-709-5996
f. 408-709-5989
studio(a)hylandstudio.com
650 Reed St
Santa Clara, CA 95050

Nyní běžné poškození vitráže je, že se začne prohýbat, prohýbat nebo se vyboulí. Zvětrávání, zejména teplem, olova použitého při konstrukci panelu(ů) olovo změkčilo. Pokud se to nenapraví, cenné sklo praskne a možná vypadne z okna. Ať už vaše barevné sklo potřebuje kompletní restaurování nebo jednoduché opravy, jsme tu, abychom vám pomohli.

Odborní řemeslníci na skleněné vitráže. Instalují do novostaveb, přestaveb, provádí odborné opravy a historické výplně. Plně licencovaná firma, která je plně pojištěná.

Vitráže je obecný termín pro malé kousky skla vyrobené do panelu pomocí kovu ve tvaru písmene H (kanál). Ucpávka je obvykle olověná, ale u některých provedení může být zinková, měděná nebo mosazná. Tmel se používá k utěsnění místa, kde se sklo setkává s přicházejícím.