Scientologické organizace v Asii a Oceánii

Austrálie

Scientologická církev Melbourne Austrálie - Scientologické organizace v Asii a Oceánii
Scientologická církev Melbourne Austrálie – Scientologické organizace v Asii a Oceánii

Scientologická církev Melbourne
231-251 Mount Alexander Road, Ascot Vale
Melbourne Victoria 3032
tel. 03-9654-8655

Scientologická církev v Melbourne v Austrálii byla založena v roce 1955 a je nejstarší Scientologickou organizací v Austrálii. Měla výsadu být delší čas jedinou Scientologickou organizací na Jižní polokouli.

Naše církev bude mít vždy v paměti návštěvu našeho zakladatele, L. Ron Hubbarda, která byla listopadu 1959, když přednášel sérii přednášek.

Slavnostní otevření ideální Scientologické organizace Melbourne Australie
Slavnostní otevření ideální Scientologické organizace Melbourne Australie

Naše církev dnes uvědomuje vizi, pan Hubbarda, že je žádoucí, aby se všechny organizace Scientologické církve měly stát tím co nazval Ideální organizací. Ideální organizace nejen poskytují ideální zázemí, aby mohl nabízet a dodávat služby scientologům během jejich duchovního vzestupu, ale jsou také navrženy tak, aby sloužil jako sídlo pro celou komunitu jako místo setkávání ve společném úsilí k pozvednutí lidí všech náboženských vyznání. Dne 29. ledna 2011 byla taková Ideální organizace Scientologické církve v Melbourne slavnostně otevřena za přítomnosti tisíců scientologů a jejich hostů. Komplex nových budov Scientologické církve tvoří 5 staveb. Veřejné informační panely představují více než 450 informačních filmů, které seznamují návštěvníky s každým aspektem Dianetiky a Scientologie a humanitárními programy sponzorovanými Scientologickou církví.

 

 

Scientologická církev Sydney Austrálie
Scientologická církev Sydney Austrálie

Scientologická církev Sydney
201 Castlereagh Street
Sydney New South Wales 2000
tel. 02-9267 6772

Slavnostní otevření nové ideální organizace Scientologické církve v Sydney v Austrálii proběhlo večer 3. května 2014 a naplnilo ulici Castlereagh více než 2500 scientology z celé Austrálie, aby byly přítomni slavnostnímu otevření nové budovy Ideální organizace Scientologické církve v Sydney.
Na počest historické příležitosti přicestoval do Sydney duchovní vůdce scientologického náboženství a předseda představenstva Religious Technology Center (Náboženského technologického centra), pan David Miscavige, aby vedl dedikační obřady.
Sídlo církve, místo s tradicí původně postavené v roce 1908, má výhled na Hyde Park a stojí uprostřed několika nejcennějších významných bodů města – včetně radnice, budovy královny Viktorie a Sydneyské věže. Církev velice pečlivě restaurovala historické prvky budovy, především cihlové pilastry a bronzovo-skleněnou stěnu, kterými vyniká průčelí do ulice Castlereagh.
Církev dále do celé struktury doplnila vylepšení 21. století, včetně přistavění celých dvou pater. Budova, jako Ideální organizace, nyní poskytuje prostor pro stále rostoucí církevní shromáždění a slouží jako středisko pro lidi všech vyznání a kultur po celém Novém Jižním Walesu.

Scientologická církev Sydney Austrálie
Scientologická církev Sydney Austrálie

Ve svém slavnostním projevu k více než 2500 přítomných scientologů pan David Miscavige řekl: „Na jižní noční obloze je nové znamení a to ukazuje na něco nikdy předtím nevídaného – váš Ideální org v Sydney. To, že se otevírá přímo v návaznosti na to, co je celým novým scientologickým světem, mu propůjčuje ještě větší význam. Protože pro veškerou pomoc, která se až dosud dostala k miliónům lidí, máte nyní prostředky – v tomto našem Zlatém věku – k pozvednutí tohoto města a tohoto národa neomezenou svobodou Scientologie.“
Mezi vysokými představiteli, kteří přivítali novou Církev, byli národní členka Parlamentu, ctihodná Julie Owens; předseda Australské rady pro lidská práva pro vzdělávání a nositel medaile Řádu Austrálie, Dr. Sev Ozdowski; programová vedoucí Služby podpory pro mladistvé delikventy, paní Kalisi Bese; a domorodý starší lidu Dunghutti, pan Bill Allen.

Scientologická církev Adelaide Austrálie
Scientologická církev Adelaide Austrálie

 

 

 

 

 

 

 

 

Scientologická církev Adelaide
225 Pulteney St
Adelaide South Australia 5000
tel. 08-8223-2865

Adelaide je hlavní a nejlidnatější město australského státu Jižní Austrálie a páté největší město v Austrálii. Má rozlohu 1826,9 km² a asi 1,3 milionu obyvatel. Jde o pobřežní město a nachází se na Adelaide Plains, severně od poloostrova Fleurieu, mezi zálivem Sv. Vincenta a nízkým pohořím Mount Lofty Ranges.  Město dostalo své jméno po královně Adelaide, manželce britského krále Viléma IV. Založeno bylo roku 1836 plukovníkem Williamem Lightem jako plánované město, které bylo předem detailně navrženo a byla pro ně vybrána nejvhodnější lokalita poblíž řeky Torrens. V roce 1900 byly ulice města elektrifikovány a do roku 1909 byla vystavěna veřejná doprava v podobě elektrických tramvají.

I zde v Adelaide je organizace Scientologické církve ve které lidé nalézají poznání své duchovní podstavy a mají možnost zvýšit své schopnosti a zbavit se některých nechtěných nutkání, tak jak to umožňuje auditing vyvinutý zakladatelem Scientologie L. Ron Hubbardem.
Scientologická církev Brisbane
452-456 George St. First Floor
Brisbane City Queensland 4000
tel. 07-3211-2438
Scientologická církev v oblasti hlavního města Austrálie
106 Alinga Street
Canberra Australian Capital Territory 2601
02-6223 2063

Scientologická církev Canberra byla založena v roce 1980, budova kde církev sídlí je hned vedle autobusového nádraží.

The Church of Scientology of CanberraThe Church of Scientology of Canberra

Scientologie je náboženství, které nabízí cestu k úplné seberealizaci a duchovnímu uvědomění a znovuobnovení schopností na které jste už dávno zapomněli, že je máte. Scientologie navazuje na starší východní přirozené tradice náboženské filozofie které se datují 10,000 roků nazpět. Prostřednictvím pochopení anatomie lidské mysli a dalšího studia můžete obnovit své čiroké schopnosti a dosáhnout plného pochopení vlastního života, zvýšení porozumění druhým lidem a světu obecně.
Scientology Advanced Organization & Saint Hill for Oceania
19-37 Greek St.
Glebe New South Wales 2037
tel. 61 02 9692 7300
Church of Scientology Mission of Leichhardt
79 Renwick Street
Leichhardt NSW 2040
tel. 02-9518-3442

Mise Scientologické církve Leichhardt nabízí kurzy a individuální poradenství pro zájemce o zlepšení kvality života nebo zlepšení jednotlivých aspektů svého života.

Scientologická církev Leichhardt Australie
Scientologická církev Leichhardt Australie

Ať už to má co do činění s prací; rodičovstvím; vztahy; manželstvím; překonávání bariéry osobní úzkosti; deprese nebo nedostatku důvěry; pomoci dítěti se studiem, aby dosáhlo na lepší známky ve škole; nebo pokud se chcete naučit jak lépe organizovat různé aspekty vašeho života, nebo se chcete stát šťastnější, Dianetika a Scientologie vám pomohou zlepšit váš život a nebo vás naučí jak pomáhat ostatním zlepšit jejich život.

I jen pouhé knihy které napsal L. Ron Hubbard mohou začít změnu vašeho života k lepšímu. Nepropásnětě svojí šanci.
Scientologická církev Perth
201 Great Eastern Highway, Belmont
Perth Western Australia 6000
tel. 08-9221-7686

Scientologie Japonsko

 

Scientologie Nový Zealan

 

Scientologie Filipíny

 

Scientologie Thajsko

 

Scientologie Taiwan

 

Scientologie v Německé spolkové republice
Scientologická církev v USA, výsledky aktivity scientologů ve Spojených státech amerických

 

Ideálních organizace Scientologické církve vznikají všude na světě na všech pěti kontinentech. Ideální scientologické církve nyní stojí v takových světových centrech jako Johannesburg, Tel-Aviv, Londýn, Moskva, Madrid, Brusel, Ideální organizace Scientologické církve Berlín, Řím, Padova, město Quebec, Mexico City, San Francisco, Los Angeles, New York a Washington, DC.
Ideální orgy odrážejí plnění vize náboženství zakladatele L. Rona Hubbarda. Nejenže poskytují ideální vybavení ke službě scientologům při jejich postupu k vyšším stavům duchovního vědomí a svobody, jsou také navrženy tak, aby sloužily jako ústředí pro celou komunitu a jako společné místo setkání zemí pro zlepšení regionů, kterým slouží.

Když se řekne scientologie, většina z nás si vzpomene na Toma Cruise, Johna Travoltu či Kirstie Alley. Zahraniční média však čas od času zveřejní seznam dalších slavných stoupenců, o kterých to mnozí lidé vůbec nevěděli. Některé scientology můžete vidět večer když se díváte na televizi nebo půjdete do kina. Řada amerických herců jsou scientology. Některá jména na seznamech jsou překvapivá.

Americký Scientolog – herec Tom Cruise a další američtí scientologičtí umělci

Kdo je zodpovědný za chod Scientologického hnutí a je jeho ústřední osobou?

Ústřední osobou která zodpovídá za chod a strategii rozvoje Scientologické církve spolu s teamem schopných vedoucích pracovníků je David Miscavige. Díky úsilí celého scientologického náboženství pod vedením Davida Miscavige se Scientologické náboženství rozšířilo do 167 zemí a zahrnuje více než 11.000 misí, církví a skupin. Scientologické náboženství podporuje množství programů pro zlepšení společnosti jako je program rehabilitace z drogové závislosti Narconon, programy pro zvýšení gramotnosti které jsou důležité zejména v méně rozvinutých zemích, programy pro zvýšení povědomí v oblasti lidských práv a další projekty a programy, které mají za cíl dosáhnout cíle Scientologie jak jej definoval zakladatel Scientologie:

osvobodit člověka z duchovního otroctví a vytvořit novou civilizaci bez šílenství, bez zločinců a bez válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít svá práva a kde je člověk svobodný, aby mohl stoupat k dalším výšinám.

Scientologické kurzy na zlepšení života:

Jak překonat vzestupy a pády v životě

Scientologické kurzy: PŘEKONÁVÁNÍ VZESTUPŮ A PÁDŮ V ŽIVOTĚ
Scientologické kurzy: PŘEKONÁVÁNÍ VZESTUPŮ A PÁDŮ V ŽIVOTĚ

Proč se jeden den cítíte dobře a druhý den špatně, aniž by pro to existoval nějaký zjevný důvod?
Je to jen štěstí nebo náhoda, co způsobuje, že se vám jednou daří dobře a podruhé špatně? Kurz jak překonat vzestupy a pády v životě vám pomůže zjistit, co a kdo způsobuje, že se z vašeho života stala emoční horská dráha, a rozpoznat tak, kdo jsou vaši přátelé.