Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení Bebefield
Bebefield je známá evropská značka těhotenské módy v Polsku.

Navrhuje a vyrábí moderní těhotenské oblečení , které umožňuje zůstat budoucím maminkám přitažlivými a atraktivními iv průběhu devíti měsíců těhotenství. Těhotenství je pro každou ženu zlomovým obdobím života. Nejvýraznější změna se projevuje na rychle se měnící postavě. Cílem je proto návrh a výroba takového oblečení, které umožní těmto maminkám změny postavy buď elegantně skrýt, nebo rafinovaně zvýraznit.

Firma BEBEFIELD je přesvědčena, že atraktivní vzhled oblečení jde ruku v ruce s jeho pohodlným nošením. Toho dosahují díky několika promyšleným střihem, které umožňují oblečení společnosti BEBEFIELD diskrétně prispôsobnie se Vaší měnící se postavě. Navíc většinu oblečení lze nosti jako v průběhu těhotenství tak i po jeho ukončení. V současné době nabízejí 6 takových střihů.

Inspiraci čerpají ze současných módních trendů. Novou kolekci “ Podzim 2010 / Zima 2011 „charakterizují rozmanité materiály, svěží barvy a pestré vzory. Převažujícími barvami této sezóny jsou tyrkysová, zelená, fialová, fuchsiová a hnědá, které ideálně doplňuje čistě bílá, různé odstíny přírodní, červená a také neustále moderní džínová. Množství střihů, materiálů a barev Vám poskytuje dostatečný prostor k tvorbě vlastního osobitého stylu. Vždyť přece móda je projevem individuální osobnosti a interpretace her plných barev a vzorů. Tvořivou kombinací těchto prvků získáte volnost stylu, a to od rafinovaně svůdného po klasicky elegantní. Nabídkou se snaží oslovit širokou škálu zákaznic, které preferují denní oblečení, oblečení s výraznými prvky ETHN , nebo také ty, které dají přednost klasické nadčasové eleganci.

Jejich hlavní prioritou je kvalita. Každá budoucí maminka dává přednost něčemu jinému. Z toho důvodu vybírají pro své kolekce materiály, které splňují následující přísná kritéria: materiál musí být příjemný na dotek, musí být jemný, avšak pevný a nemačkavý. Upřednostňují hlavně přírodní materiály, ale používají i takové, které se svými vlastnostmi tím přírodním nejvíce přibližují. Všechny druhy oblečení procházejí před jejich zavedením na trh náročným testem – zjišťují, jak oblečení reaguje na různé druhy praní, jak reaguje na běžné nošení a jak na žehlení. Díky těmto náročným testem garantují stálou kvalitu nabízeného oblečení po celou dobu užívání.