Tónování skel

Naše společnost Autofolie Praha s.r.o. má za sebou léta zkušeností a stovky referencí v oblasti tónování autoskel, zabýváme se ale také celopolepy aut za účelem změny barvy vozu a ochrany laku. U nás se setkáte jen s individuálním přístupem zkušených odborníků s patnáctiletou praxí v USA, rychlým a příjemným jednáním, profesionálně odvedenou prací a skvělými cenami, které potěší skutečně každého.
Tónování autoskel provádíme pomocí amerických autofolií Suntek na počkání zpravidla během 60-180 minut. Nezáleží na ročním období, nebo jaký typ auta máte. Náš tým odborníků si poradí skutečně s čímkoliv. V případě celopolepu vašeho vozu se jedná přibližně o 48 hodin naší práce. Zajistíme vám odvoz domů a zpět na pobočku pro vaše vozidlo zdarma.
Vyberte si z široké nabídky tónovacích, bezpečnostních nebo kombinovaných folií přesně podle svých přání a potřeb. Volné termíny pro tónování, kontakt a informace o našich dalších službách naleznete na internetových stránkách společnosti www.autofolie-praha.cz.
Chcete účinně propagovat svou firmu? Zajistíme vám reklamní polep vozidla za rozumné ceny. Objednejte si u nás reklamní nápisy a loga dle vašeho přání.
Můžete navštívit dvě pobočky společnosti Autofolie Praha s.r.o. – v Praze nebo v Kladně. Naši pracovníci jsou tu pro vás 7 dní v týdnu od 8 do 22 hodin, je však možno se také domluvit na aplikaci či demontáž autofolie v mimopracovní době.
Díky našim letitým zkušenostem s tónováním dokážeme skvěle rozeznat skutečné odborníky v tomto oboru. Firmy, které vám prostřednictvím těchto internetových stránek doporučujeme, jsou námi důkladně prověřené, takže se nemusíte bát žádného podvodu. Garantujeme vám vysokou kvalitu odvedené práce.

Autor

superspeed

Nový webový portál Vám nabízí široké množství různých doplňků a veškerého zboží pro Vaše auto nebo motocykl, jako například bezpečností folie na okna, kdy Vám je nejlepší sleva garantována firmou Autofolie Praha s.r.o.