Vestavěné skříně na míru

Ať je vašim domovem rodinný dům, vila, cihlový nebo panelový byt, jeho srdcem bývá kuchyně. Kuchyně se již dávno neužívá pouze na vaření a přípravu nejrůznějších pokrmů. V kuchyni se připravené dobroty také přímo konzumují. A nejenom to. Kuchyně bývá místem setkání jednotlivých členů rodiny, jejich blízkých a přátel. Oblíbené přátelské posezení u kávy nebo vína se často odehrává právě v kuchyni.

Atmosféra, která dýchá z vybavení kuchyně, uspořádání prostoru a jednotlivých interiérových prvků, významně ovlivňuje náladu daného setkání. To je také důvodem, proč právě zařizování kuchyně přikládáme takovou důležitost. Rozhodně se vyplatí investovat do nábytku na míru. Kuchyň tak můžete přizpůsobit svým představám, zvyklostem své rodiny i prostorovým dispozicím. Kuchyně je místnost, kde většinou vládnou ženy. Právě ženy tak mají hlavní slovo při plánování dispozice interiéru kuchyně. Významný hlas má však jistě každý člen rodiny. Každý člen rodiny také ocení dokonalé vybavení i uspořádání kuchyně, praktický a stylový nábytek, moderní a funkční vybavení, originální interiérové prvky i elegantní osvětlení.

Přejete-li si vytvořit kuchyň na míru právě pro vaše prostory, není nic lepšího než svěřit její realizaci do rukou profesionálního kuchyňského studia.

JN Interier Česká republika, s.r.o. do vaší kuchyně navrhne, vyrobí a namontuje perfektní nábytek, vestavěné spotřebiče nebo praktické šatny s individuelně navrženými úložnými prostory. Vedle toho přinese vašemu interiéru moderní a svěží vzhled. Dokonale funkční a praktická kuchyň tak získá svůj osobitý charakter.

Kuchyně na míru najdou uplatnění také v atypických prostorech nebo v půdních vestavbách. Kuchyně na míru, vestavěné skříně a elektrospotřebiče jsou řešením i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Profesionální kuchyňské studio JN Interier Česká republika, s.r.o. zajistí realizaci kuchyně od prvotního 3D grafického návrhu až po odbornou montáž a zapojení elektrospotřebičů. Interiér můžete též realizovat ve spolupráci s  bytovými designéry, kteří Vám pomohou s plánováním na základě vašich individuálních požadavků na barevnost a i funkční parametry kuchyně. To Vám zaručí, že kuchyně bude dlouhá léta  místem příjemného setkávání celé rodiny i jejich přátel, nejenom u dobrého jídla a pití.