Fotorealistická vizualizace a architektonický model

Nabídka fotorealistických vizualizací a architektonických modelů. Tvoříme vizualizace, návrhy a zakreslení fasád včetně stavebních úprav. Vizualizace staveb pro památkáře, kteří nechtějí povolit stavbu dřív, než uvidí reálnou rekonstrukci.

Referenční fotorealistické vizualizace a modely naleznete zde: www.vizualizace-modely.cz

Tvorbou architektonických modelů se zabýváme již několik let. Modely jsou ručně lepené, s velkým množstvím detailů, aby hned na první pohled zaujal. Tyto modely jsou lepeny z texturovaného papíru, textury si tvoříme sami, takže není problém vytvořit cokoliv. Dále dokážeme vytvořit modely z lepenky v přírodní hnědé barvě s několika odstíny a povrchových úprav včetně hladkých a vroubkovaných. Modely tvoříme i velmi složité, při takto složitých modelech používáme 3D software. Model je pak vytvořen pro přesné určení velikostí různých netypických součástek. V případě zájmu je možné modely tvořit i z podladů jako je 2D autocad, který je pak námi převeden do 3D, následně vytvořen fyzický architektonický model. V případě zájmu se můžete podívat zde na dva modely. Jedná se o Regionální centrum Olomouc (samostatná práce) a kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře ve Ždáře nad Sázavou, který byl tvořen ještě jako školní soutěžní práce s týmem lidí.

Dále tvoříme vizualizace staveb – všechny stavby od garáží, cizualizace rodinných domů, vizualizace památek, administrativních budov, většího území nebo výrobního areálu, animace oslunění a zastínění fotovoltaických panelů v našich podmínkách.

Vizualizace interiérů – také se zabýváme tvorbou vizualizací interiérů, především vizualizace kuchyní, koupelen, hal, ložnic, obývacích pokojů. Samozřejmostí je možnost použití více materiálů a jejich porovnání.

V neposlední řadě zakreslujeme nové fasády do fotografií, a to jak v případě zateplování budov, nebo i při rekonstrukci průčelí objektu, nástavby, přístavby. Důležité pro výběr barev fasády nebo pro stavební úřad v případě nejasností.

Ceny se určují podle náročnosti klienta. Možné jsou i nízkonákladové vizualizace a hmotové modely pro drobné prezentace. Samozřejmě pro důležité klienty doporučujeme kvalitní výstupy a to jak u vizualizací tak u fyzických architektonických modelů.

Kontakt: Jiří Fojtík, tel.:725 322 847, fojtik@klimakom.cz, bližší informace a kontakt naleznete na stránkách.