Kvalitní grily Weber

 

Léto je v plném proudu, teploty jsou více než příjemné, a mnoho teplých dní a nocí před námi. Jak si takovéto vydařené letní dny ještě více zpříjemnit? . Grily a s nimi nejen zahradní grilování se u nás stává rok od roku populárnější. S tímto trendem jsou lidé i více náročnější na výbavu. Už jim nestačí levné grily z hypermarketů s kterými je více starosti než radosti, ale chtějí si grilování maximálně užít.

 

Pokud teprve plánujete nějaký gril koupit, určitě Vám přijde vhod pár informací o tom, jaké grily jsou na trhu k dispozici. Nejprve je důležité, kde budete grilovat. Dnešní nabídka grilů vám umožní grilovat téměř kdekoli – na zahradě, na předzahrádce, na balkóně, nebo dokonce i ve vašem obýváku.

 

Jaké máme tedy typy grilů?

 

Elektrický

 

Elektrické grily můžete využít kdekoli, kde máte k dispozici elektrický proud. Můžete pak grilovat doma, na balkóně ale i na zahradě. Není z něho žádný kouř. Grilování na tomto typu je také zdravé. Omastek nekape na rozžhavené uhlíky a tím se neuvolňují zdraví škodlivé látky.

 

Na dřevěné uhlí

 

Grily na dřevěné uhlí jsou grily určeny pro vyznavače klasického grilování. Jejich kompaktní velikost je přesně to pravé nejen pro městské zahrady. Ideální na grilování s rodinou či přáteli. Nevýhodou bývá delší doba na přípravu grilu.

 

Plynový

 

Plynové grily nabízí rychlé a pohodlné grilování a snadnou údržbu. Grilovací plocha je díky hořákům rovnoměrně zahřívána. Tím dochází k celkovému propečení Vašich pokrmů.

 

Velký výběr všech typů grilů naleznete na webových stránkách e-shopu Highlife.cz. Vyberte si ten správný gril pro Vaší zahradní party. Pokud si nevíte s výběrem grilu rady, navštivte naše grilcentrum.