Kvalitní masážní křesla MD

Masážní křesla nabízející řadu masážních technik. Spolu s vibrační a  vzduchovou masáží Vám poskytnou komplexní masáž celého těla. Nabízí masáž zad čtyřmi masážními válečky, které lze manuálně ovládat, tedy nastavit jejich vzdálenost, intenzitu, rychlost, oblast masáže a už zmiňovaný typ masážní techniky. Vibrační masáži na hýždě lze nastavit intenzitu nebo ji zcela vypnout. Vzduchová masáž rukou, nohou a v některých případech i části zad lze regulovat, ale jen na intenzitě.

Snadným ovládáním si lze masážní křeslo polohovat dle svých požadavků. Základní masážní křesla mají pouze synchronizované polohování, to znamená, že zádová opěrka polohuje současně s opěrkou nožní. V tomto případě se nemusí vždy docílit vhodné polohy pro vaše tělo. U dražších typu od střední třídy je polohování nezávislé, pro dosažení maximálního pohodlí. U masážních křesel jde přece ve většině případu o pohodlí během masáže, které vám poskytne vytoužený odpočinek a uvolnění těla. Vybrané typy nabízejí funkci typu ZERO GRAVITY (nulová gravitace). Jedná se o další stupeň polohování a v tomto případě se polohuje současně celé masážní křeslo společně se sedákem masážního křesla pro dosažení maximálního pocitu relaxace a uvolnění těla.

Navštivte nás na adrese www.maddiamond.cz, kde naleznete přehled nabízených masážních křesel. V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.