Relaxační křeslo určené pro seniory

Relaxační křesla MD jsou jednoduchá na ovladání, pohodlná na sezení a funkčně uzpůsobena pro starší lidi a lidi se zdravotním postižením.

Hlavní předností je výškové polohování křesla, které usnadní a v některých případech hlavně umožní nasedání a vysedání z relaxačního křesla. Křeslo máte napolohováno pro nasednutí, následně se o křeslo opřete a lehce se do něj posadíte. Teď můžete relaxační křeslo napolohovat do polohy v sedě, kdy se s Vámi křeslo postupně spustí a vy se tak nemusíte vůbec namáhat. Jakmile křeslo dosedne lze si libovolně nastavit polohu, která bude pro vás vyhovující.

Další důležitou předností je plně eletrické a nezávislé polohování. Relaxační křesla nabízejí lektrické polohování pomocí dálkového ovladače, pro snadné nastavení požadované polohy celého křesla. Stiskem tlačítka si libovolně měníte polohu jak nožní opěrky a zvlášť polohu zádové opěrky. Tedy můžete si měnit polohu nožní opěrky nezávisle na poloze zádové opěrky pro dosažení maximálního pohodlí. Celé relaxační křeslo lze nastavit do polohy v leže, tedy do úhlu 180°.

Poslední přínos relaxačního křesla najdete v jeho pohodlnosti, kdy je vhodné pro dlouhodobé sezení a v některých případech lze křeslo využít i pro spaní. Tím, že si lze libovolně měnit polohu celého křesla, lze relaxační křeslo využít jak při sledování TV, tak pro odpočinek.

Manipulace s křeslem je snadná, jelikož je křeslo umístěno na kolečkách.