Výběr bytu na Praze 5

 

Praha 5 vždy patřila k příjemným místům pro bydlení. Nabízí rozmanité typy staveb pro bydlení, od rodinných domků ve vilových čtvrtích až přes bytové domy a sídliště. Kvalitní občanská vybavenost tak zajišťuje místním obyvatelům plnohodnotné bydlení.

 

Najít zajímavé místo s krásným výhledem, dobrou dopravní dostupností a přijatelnou cenou za bydlení není v této lokalitě snadné. Připravili jsme proto pro vás nový developerský projekt, který splňuje všechna kritéria – Bytový projekt Svět – Na Pláni. Nachází se mezi Smíchovem a Malvazinkami. Jedná se o nové byty v Praze 5 – 8 viladomů s 81 bytovými jednotkami o různých dispozicích.

Byty na prodej jsou svými dispozicemi vhodné pro rodiny s dětmi. Mateřská a základní škola je v těsné blízkosti. Nechybí zde ani nemocnice, obchody, banky a pouhou jednu zastávku metrem nákupní galerie na Andělu. Vyznavači sportu jistě ocení nedaleké Sportcentrum Radlice a Sportovní klub Motorlet, které nabízí od plaveckého bazénu, wellness a fitness centra, spinningu, až po různě velké sportovní haly. Pokud dáváte přednost spíše procházkám v parku, pak oceníte nedaleký park Santošku a kopec Paví vrch s přírodní rezervací.