Chorvatsko apartmány 2012 (pronájem)

Pomalu se blíží léto 2012 a s tím velký nárůst dovolených. Většina Čechů dává přednost letní dovolené v zahraničí. Hlavní destinací pro letní rodinou dovolenou je již několik let po sobě Chorvatsko. Největší výhodou Chorvatska je snadná dostupnost a možnost ubytování v soukromí (Chorvatské apartmány)

Levná dovolená v Chorvatsku

Pokud se rozhodnete pro letní dovolenou u moře, pak Chorvatsko nabízí jedinečnou možnost jak si užít mnoho zážitků u moře a levně. Díky široké nabídce ubytování v soukromí můžete vybírat z tisíců apartmánů podle různých kritérií. Některé apartmány leží přímo u moře, jiné nabízejí luxusní ubytování, další se nacházejí v klidné oblasti nebo na rušných místech. Vždy si však můžete vyhledat apartmán u moře za velmi příznivé ceny. 

Ostrov Pag – ubytování v soukromí

Všechny známé letoviska a riviéry v Chorvatsku nabízejí stovky apartmánů pro každého. Stačí si jen vybrat dle vašeho přání. S dětmi oceníte především klidnější místa s krásnými oblázkovými plážemi a pozvolným vstupem do moře. Pokud ještě rodinu nemáte, oceníte rušnější místa jako jsou Vodice, Biograd na Moru, celá Makarská riviéra, Brela, Baška Voda atd. 

Krásná letní dovolená

Krásnou rodinou dovolenou můžete prožít v Chorvatsku za zlomek peněz než v jiných evropských destinacích. Velkou výhodou je možnost využití cesty do Chorvatska automobilem. Díky tomu můžete ušetřit tisíce korun za autobusovou dopravu. Zároveň cesta vlastním autem má velkou výhodou v možnosti plánování vlastních zastávek a díky tomu děti snášejí takovouto cestu snázeji. Odměnou vám bude rodinná dolená u moře s velmi krásným mořem (chorvatské moře patří k nejčistějším v Evropě) a příjemnými obyvateli.