Horksá chalupa v Krkonoších

Chalupy na letní dovolenou

 

 

 

Toužíte uniknout do klidných končin naší republiky a zanechat daleko za sebou shon velkých měst? Využijte naší jedinečné nabídky a prožijte nejkouzelnější letní dny v Českém ráji a Podkrkonoší! Chalupa v Českém rájije prostě to pravé! Značené turistické a cykloturistické trasy, nepřeberné množství historických památek vás jistě zlákají navštívit tuto oblast.

 

 

 

Chalupy na horách

 

 

 

Stále nejste rozhodnuti kam v létě na dovolenou? Česká republika nabízí tu nejlepší a nejlevnější dovolenou. Výběr kvalitních chat a chalup se každým dnem zužuje, proto vybírejte rychle. Oblíbené jsou chalupy v Krkonoších a Podkrkonoší.  Můžete prožít levnou dovolenou na perfektně vybavených stylových chalupách i levnějších chatách. Podívejte na naši ucelenou nabídku chaty a chalupy.

 

 

 

Pokud vy sami, nebo vaši přátelé, se kterými chcete prožít zimní pobyt v Krkonoších, nemáte v této destinaci svojí vlastní chatu nebo chalupu, nevěšte hlavu. My vám rádi zprostředkujeme a zaručíme kvalitní pronájem chalupy na vánoční svátky, Silvestr i jarní prázdniny

 

 

 

Chaty a chalupy pro strávení dovolené s pejskem

 

 

 

Chaty a chalupy, které vám nabízíme k pronájmu jak v létě tak na zimní dovolenou, jsou vhodné pro ubytování s vašimi domácími mazlíčky. Zde budete s pejsky vítáni a užijete si klidnou dovolenou. U většiny chat a chalup je k dispozici oplocená zahrada.