Kvalitní příruby pro chemický či potravinářský průmysl

Sháníte kvalitní příruby? Potřebujete poradit s jejich výběrem? Specialistou na výrobu a prodej kvalitních kovových přírub je společnost Kvintas, v jejíž nabídce si vyberou všichni z oblasti potravinářského či chemického průmyslu a i z mnoha dalších oborů. Nechte si zde připravit nabídku na míru svým představám a možnostem.

Široká nabídka kvalitních produktů

Společnost Kvintas má na trhu bohatou historii, protože v tomto oboru působí již od roku 1993, tedy více než 20 let. Pokud potřebujete kvalitní příruby, tak zde máte jistotu, že je obdržíte v co nejkratším možném termínu, za dobrou cenu a samozřejmě i v předepsané kvalitě. K přírubám je navíc automaticky poskytována kompletní dokumentace a nabídka na další doplňkové služby, které stojí za zvážení.

Příruby jsou velmi specifickým produktem. Využívají se u potrubního vedení, pokud je do něj potřeba vložit další zařízení nebo je nutné ho zaslepit. Nejčastěji jsou ve tvaru mezikruží. Mohou však nabývat i jiných tvarů – záleží už jen na vašich specifických požadavcích a na účelu použití.

Rozlišují se například krkové příruby, závitové příruby nebo točivé příruby. Přírubu je možné na trubku napojit několika způsoby. Všechny tyto aspekty je dobré si rozmyslet před samotnou objednávkou. Pak budete mít jistotu, že zhotovená příruba bude přesně odpovídat vašim specifickým přáním a požadavkům.

Využijte profesionálních služeb

V oblasti výroby a prodeje tlakových přírub můžete využít profesionálních služeb společnosti Kvintas, která má bohaté výrobní i dodavatelské možnosti. Společnost je držitelem několika certifikátů. Ke všem produktům standardně dodává inspekční certifikát 3.1 dle normy ČSN EN 10204.

Zároveň je firma držitelem certifikátu systému managementu a kvality pro výrobu a prodej potrubních dílů, kovoobrábění a zámečnictví. Specifikace jednotlivých produktů naleznete přímo na webových stránkách www.priruby-kvintas.cz.