Oblíbené designové biokrby

Kdo by chtěl platit víc než nezbytně musí? Výjimkou není ani vytápění. Ceny plynu se neustále šplhají výš a výš, proto se stále více domácností orientuje na vytápění tuhými palivy. Způsob vytápění samozřejmě také závisí na moderních trendech staveb a přizpůsobuje se jim. Vyvíjejí se stále nové technologie a materiály, s nimi se ruku v ruce tak mění i konstrukce. Často se proto v nových či rekonstruovaných domech setkáváme s krby či krbovými kamny.

Krb je nejen prostředkem k získání zdroje tepla pro celý dům, krb je také výrazným designovým prvkem celé místnosti, podtrhuje a pozvedá celý interiér. Díky krbu si můžete dopřát potěšení ze sledování praskajícího ohně, krb do našich domovů vnese nádech romantiky a příjemné pohody. Proto se také krby těší velké popularitě. Kdo nemá doma krb, jako by nebyl.

Krby se dnes objevují v různých podobách, můžete vybírat zpravidla z různých modelů provedených v rozmanitých stylech. Tradiční krb si můžete pořídit v retro stylu, často jsou vyvedeny v rustikálním vzhledu. Krby se však nebojí obléknout také zcela moderní kabát. Zabrouzdejte na Levne-krby.eu a obdivujte klasické krby, bio krby i super moderní 3D krby.

3D krby sestávají z vysoce kvalitní krbové vložky, která je řešena zpravidla zcela atypicky a je určena pro použití do volného prostoru. Velmi módní jsou dnes krbové vložky prosklené alespoň ze dvou stran. Výjimkou nejsou ani krbové vložky, které disponují prosklenou přední a zadní stranou. Vytváří tak skvělou iluzi prostorového ohně a umožňují tak oheň pozorovat ze zcela neobvyklých úhlů. Takový krb můžete snadno využít k velmi nápaditému a netradičnímu oddělení dvou místností.

3D krby propůjčí vašemu domu romantický nádech a uslyšíte uklidňující hučení plápolajících plamenů. Navštivte i vy on-line nabídku 3D krbů na www.levne-krby.eu a prohlédněte si sortiment nejnovějších návrhů moderních krbů.