Vyberte si kvalitní gril

 

Grilovací sezóna je v plném proudu. Pokrmy se připravují a grilují. Dobré pití teče proudem. Vše co si můžete na pořádnou párty přát. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi a často grilují a zvou své přátele. Určitě byste měli mít pořádné vybavení na gril. Co ale dělat, pokud v průběhu sezóny zjistíte, že váš současný gril už nedostačuje? Pořiďte si nový kvalitní gril.

 

Pokud patříte mezi ty. Co pravidelně zvou své známé na grilování, určitě, byste neměli na grilu šetřit. Přecijen ugrilované jídlo z kvalitního grilu chutná úplně jinak, než z levného grilu ze supermarketu. Mezi jedny z nejkvalitnějších grilů patří grily Weber. Svým kopulovitým tvarem dokáže ugrilovat potraviny rovnoměrně ze všech stran. Díky poklopu můžete mít v grilu teplotu jakou zrovna na grilování potřebujete.

 

Nejoblíbenější typ grilů Weber je bezpochyby One Touch Premium Gourmet. Ne jen, že je cenově dostupný, ale nabízí mnoho funkcí, které můžete při grilování využít. Není divu, že s tímto typem grilu griluje i známý Zdeněk Pohlreich ve svém pořadu Šéf na grilu.

 

Kromě One Touch Premium Gourmet si můžete pořídit levnější varianty Weberu, který také uspokojí vaše potřeby. Ke všem grilům Weber nabízíme záruku až 25 let. Dokoupit si budete moci i široké spektrum různých nástrojů a příslušenství. Navštivte proto naše grilcentrum a vyberte si vše, co na pořádnou grilovačku budete potřebovat.