Půjčky a úvěry

Potřebujete si půjčit peníze, ale topíte se v nabídce, podmínkách, pojmech atd. ? Nezoufejte, přichází nový portál efektivnipujcka.cz. Rady, návody a vysvětlení pojmů. Rozebíráme jednotlivé druhy půjčky a společnosti. S námi se ve světě půjček neztratíte.

Nevýhody půjček na českém trhu

V následujícím článku si povíme jaké nástrahy a nevýhody nás čekají u různých typů půjček a úvěrů. V České republice se každý rok rozpůjčuje miliardy korun. Mnoho lidí neví na koho se obrátit, tak často volí tu nejhorší společnost a doplácí na to celý život. Lichváři mají v naší zemi volnost. Buďte chytří, půjčujte si s rozumem.

Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident je na českém trhu velice rozšířená a oblíbená. Musíme uznat, že samotné vyřízení půjčky je velice rychlé. Smlouvy jsou přehledné a srozumitelné pro každého. Bohužel půjčka od společnosti Provident má vysoké úroky a sankční penále. Za nedodržení splátkového kalendáře budete platit jak mourovatý.

Malá půjčka

Malá půjčka je v posledních stále oblíbenější druh půjčky. Každý se někdy dostane do situace, kdy potřebuje rychle půjčit menší obnos peněz. Malé půjčky přesně tento problém řeší. Peníze můžete čerpat ještě v den podání žádosti. Nevýhody jsou vysoké úroky a poplatky. Navíc malou půjčku musíte splatit ve velmi krátkém období. Obvykle jeden měsíc.

Půjčky od soukromých osob

Půjčky od soukromých osob jsou nejvhodnější pro ty, co se nechtějí vázat u banky, či nebankovní společnosti. Disponují však značným množstvím nevýhod a rizil. Mezi největší patří podvodníci, kteří se vás budou pokoušet podvést a okrást. Většinou chtějí zaplatit poplatek za zprostředkování půjčky. Po zaplacení poplatku vás ignorují. Nemáte peníze, ani půjčku. Na ně veliký pozor.

ZUNO půjčka

Zuno půjčka je nový produkt od bankovní společnosti ZUNO. Po detailním prozkoumání půjčky jsme nenalezli větší nevýhody. Disponuje příznivým úrokem, přehlednou smlouvou, rychlým a jednoduchým zřízením.