Zpravodajství ze světa financí

Finance neboli peníze hýbou světem. Téměř každý je chce. Konec konců peníze symbolem dnešní doby. Vyznat se v nich ale není rozhodně jednoduché. A přitom porozumět jim a umět s nimy nakládat je nesmírně důležité. Přicházíme s nimy do styku každý den.

Magazín Finanční Génius se zabývá všemi oblastmi finančního světa. Dozvíte se tu vše o hypotékách všeho druhu, půjčkách, o tom, jak investovat své těžce vydělané peníze nebo naopak o tom, jak jich co nejméně utratit. Zaměřujeme se ale i na dění ve světě, takže se tu můžete dočíst spoustu zajímavých informací. Například jak fungují studentské půjčky v USA a v dalších zemích světa, jaké je budoucnost platebních karet a obecně systémů pro placení.

Rozebíráme například problematiku americké hypotéky. Jedná se o produkt finančního systému, který má spoustu výhod. Prakticky je to vlastně půjčka. Zvolíte si, jak velkou částku si chcete půjčit a jak dlouho ji chcete splácet. Ručíte svojí nemovitostí, přičemž výše půjčené částky může dosahovat až 75% odhadní ceny nemovitosti, kterou ručíte. A teď se podržte – tuto nemovitost můžete dokonce i prodat! Navíc nikde nemusíte uvádět účel půjčky, takže s penězi si můžete nakládat jak se Vám jen zlíbí.

Poskytujeme ale i mnoho praktických finančních rad, které využijete v každodenním životě. Naučíme Vás, jak si vybudovat správné a zodpovědné návyky pro práci s penězi, jak si našetřit na důstojný život v důchodu i když ani Váš současný příjem za moc nestojí a mnoho dalšího.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *