Kouzelník

Kouzelník Magic Andrew má na svém kontě řadu ocenění. Působil také v talentové show vysílané na TV Prima Československo má talent, kde se stal miláčkem diváků i oblíbencem porotců. Neumíte si představit, jak taková moderní magie vypadá? Podívejte se na Ondřeje Sládka v akci na internetových stránkách www.ondrejsladek.cz. V sekci Videa naleznete záznamy z vystoupení v talentové show a jiných, kde se můžete přesvědčit o kvalitách, kterými mladý kouzelník disponuje. K dispozici je vám také fotogalerie plná snímků z nejrůznějších přehlídek.
Ondřej Sládek alias kouzelník Magic Andrew byl za svou kariéru oceněn tituly mistr České republiky v moderní magii, získal také první místo na mistrovství ČR v manipulaci a to hned několikrát. V rámci kouzelnických festivalů a soutěží se pravidelně umísťuje na předních příčkách. Své tituly obhájil také na mezinárodních polích. Veškerá ocenění, která kouzelník Ondřej Sládek získal, si můžete prohlédnout na www.ondrejsladek.cz v kategorii Reference.
Zaujal vás program Ondřeje Sládka a chcete si jej objednat? Zjistěte si cenu nebo vytvořte objednávku pomocí formuláře na stránkách a užijte si zábavu v podání mistra světa v moderní magii.

Autor

superspeed

Nový webový portál Vám nabízí široké množství různých doplňků a veškerého zboží pro Vaše auto nebo motocykl, jako například bezpečností folie na okna, kdy Vám je nejlepší sleva garantována firmou Autofolie Praha s.r.o.