Diáře 2013 pro firmy s vlastní ražbou nebo potiskem

Za každých objednaných 100 kusů diářů nebo zápisníků od nás dostanete soudek piva Gambrinus zdarma!

 

Hledáte pro své zaměstnance a obchodní partnery diáře nebo zápisníky s nádherným provedením a za nízkou cenu? Nemusíte již hledat. Jsme specialisté na kvalitní a moderní diáře a zápisníky na českém trhu. Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku diářů a zápisníků pro rok 2013 v desítkách barevných kombinací a s originálními prvky.

 

Náš team z Basecampagency Vám pomůže s výběrem pravého diáře. Navrhneme Vám grafickou podobu potisku nebo ražby, zajistíme levnou tiskovou produkci a dodáme hotové diáře a zápisníky bez dalších starostí až k Vám do firmy. Předvedeme Vám diáře a zápisníky, na které jinde nenarazíte. Mimořádně pestrá kolekce od Basecampagency zahrnuje pro rok 2013 diáře různých tvarů, barev a povrchů. Provádíme firemní branding základní ražbou, ražbou stříbrnou nebo zlatou fólií, nebo klasickým potiskem.

 

Navštivte naší stránku a prohlédněte si diáře a zápisníky na videu nebo v katalogu. Nejlépe však zavolejte, nebo si napište o bezplatnou konzultaci a ukázku fyzických vzorků diářů a zápisníků pro rok 2013. Využijte našich množstevních slev a dárků.

Na spolupráci se těší Basecampagency.cz

Váš základní tábor propagace a reklamy