adidas e-shop, adizbozi.cz – adidas doživotní slevy pro všechny věrné zákazníky.

adizbozi.cz autorizovaný e-shop adidas garantuje všem svým věrným zákazníkům po celou dobu jejich registrace v autorizovaném e-shopu adidas slevy na veškeré nákupy, např. pánské boty adidas, sportovní oblečení adidas, kopačky adidas. Hodnota veškerého zboží, které si objednáte a odeberete v našem autorizovaném e-shopu adidas se Vám doživotně sčítá. O celkové hodnotě Vašich nákupů budete při každé další objednávce informováni, jak při přihlášení do našeho systému, tak na Vámi zadaný e-mail. Pokud tedy odeberete za jakékoliv období od počátku Vaší registrace zboží značky adidas Originals nebo adidas Performance v níže uvedené hodnotě, máte právo na dané slevy. Jakmile dosáhnou Vaše nákupy hodnoty 30 000,- Kč, máte na veškeré další odebrané zboží značky adidas nárok na doživotní slevu 20% z každého odebraného produktu! Registraci v autorizovaném e-shopu adidas provádějte na www.adizbozi.cz.

MOŽNOSTI SLEV:

CELKOVÝ NÁKUP V HODNOTĚ

VAŠE DOŽIVOTNÍ SLEVA

od 5.000,- Kč

5%

od 15.000,- Kč

15%

od 30.000,- Kč

20%


Svět sportu, spol. s r.o. – autorizovaný e-shop značkového zboží adidas.

Prodáváme sportovní boty, trička, mikiny, kalhoty, tašky a další doplňky pro sport. Prohlédněte si naše produkty v kamenném obchodě a vzorkovně na adrese Sokolovská 55, Praha 8 – Karlín.

Veškeré zboží adidas nabízíme v několika různých velikostech, pro všechny věkové generace, pánské, dámské tak i dětské velikosti.

Svět sportu, spol. s r.o., online prodej značkového oblečení a bot adidas.