new yorker katalog

New Yorker oblečení patří mezi nejoblíbenější oděvní značku v České republice. Prodejny New Yorker můžete nalézt prakticky v každém větším městě, převážně ve velkých nákupních centrech. Značka New Yorker vznikla v sousedním Německu v roce 1971 a velice rychle se stala oblíbenou a vyhledávanou značkou po celé Evropě, po čase i v Americe.

Oblečení New Yorker

se vyznačuje především přijatelnými cenami a kvalitním zpracováním. Ceny jsou dostupné především díky tomu, že New Yorker cíluje hlavně na mladé a dospívající lidi. Do sortimentu oblečení New Yorker paří hlavně mikiny, trička, bundy, spodní prádlo, džíny, kalhoty a sportovní a společenské oděvy. Sortiment je přizpůsoben aktuálním ročním obdobím a tak se prodává oblečení na kolekce jarní atd.

New Yorker má pod sebou několik samostatných značek, které jsou leckdy známější než New Yorker samotný. Mezi tyto značky patří například fishbone, smog a amisu. Oblečení New Yorker se těší veliké oblibě a pokud chcete jít s módními trendy, rozhodně oblečením New Yorker nic nezkazíte.

Další informace o značce New Yorker naleznete na nové módním portálu 1moda.cz