Připravte se na zimu s pletenými ponožkami a čepicemi

Vlněné ponožky a čepiceLéto je za námi a za okny začínají první podzimní plískanice a nešvary počasí. Nebude trvat dlouho a přijdou první mrazy a sněžení. S tím vším je spojená starost o zimní oblečení, které by nás mělo v těch nejchladnějších dnech pěkně hřát a udělat nám v mrazech maximální pohodlí.

Pokud si tedy v zimě nechceme uhnat rýmu nebo zánět močových cest, pak je více než na místě zajistit svým nohám a hlavě maximální teplo a pohodlí. To dosáhneme pořízením kvalitního oblečení, které je vyrobeno z přírodních materiálů, jakým je například ovčí vlna. Díky ovčí vlně se vyrábí velmi kvalitní pletené ponožky a čepice, které zajistí právě nejexponovanějším partiím našeho tělo jako jsou nohy a hlava tu nejlepší péči v období mrazu. Díky právě ovčí vlně jsou ponožky a čepice tím nejlepším řešením. Ovčí vlna nejen že má perfektní termoizolační vlastnosti, ale i účinně odvádí pot v případě vyšší teploty. Navíc vlněné ponožky a čepice jsou velmi dobře snášeny lidskou pokožkou – nedřou, nekoušou a ani jinak neznepříjemňují nošení.

Zkuste se dobře vybavit na zimní sezónu ať už na cesty do zaměstnání, do přírody nebo za sportem a pořiďte si perfektní pánské nebo dámské pletené ponožky a k nim elegantní pletené čepice, ve kterých pocítíte komfort a pohodlí. Zima vás tak nepřekvapí a budete vždy pohodlí v teple.

Faraon sandals s.r.o.