Přírodní kožené sandály

Sandály se staly nedílnou součástí letní obuvi. Výroba a používání sandálů se datuje již do starověkého Egypta. Vyráběny byly převážně z velbloudí kůže, která v té době byla relativně dostupná pro široké obyvatelstvo. V současné době se sandály vyrábějí z různých materiálů jako jsou umělé kůže, guma, různé látky a na pravou kůži si dnes málokdo vzpomene, což je obrovská škoda.

Tohoto drobného nedostatku si všimla společnost Faraon sandals s.r.o., které více jak před deseti lety zahájila prodej vlastních kožených sandálů vyráběných právě z přírodních materiálů jako je velbloudí kůže. Po deseti letech fungování se značka Faraon sandals stala jistým pojmem spojeným s kvalitou a vysokou užitností kožených sandálů, které si zákazníci nemohou vynachválit. Někteří uvádějí, že sandály Faraon sandals nosí již několik sezón a jsou stále kvalitní – jako by byly nezničitelné. Toto o svých výrobcích dnes bohužel nemůže leckterá firma bohužel říci.

V současné době společnost nabízí kvalitní pánské kožené sandály a dámské kožené sandály. K těmto sandálům je možné objednat i vhodné módní doplňky, které doplní outfit každého zákazníka, který má rád přírodní materiály a především kvalitu výrobků.