Sportovní tašky značky NIKE

Následující prezentace vám představí nabídku značky Nike v oblasti sportovních tašek, batohů , tašek a taštiček přes rameno, a také kabelek.
Nike, Inc. je významná americká firma vyrábějící převážně sportovní oblečení a potřeby s celosvětovou působností. Sídlo firmy se nachází v americkém Oregonu. Firma byla založena v lednu roku 1964 atletem Philipem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Logo firmy vzniklo v roce 1971 a bylo navrženo Carolyn Davidson, studentkou grafiky na portlandské univerzitě. Studentka byla placena od pracovní hodiny částkou 2 dolary za hodinu práce. Koncová cena loga a výplata pro Carolyn, které je dnes celosvětovým symbolem firmy, byla 35 amerických dolarů. Tomu se dnes ani nechce věřit. Nike je úspěšná firma. Logo představuje křídlo řeckých bohů. Poprvé se objevilo na scéně roku 1971.
Pokud jste příznivcem značky Nike a jejího nezaměnitelného symbolu – anglicky swoosh – česky se často říká „fajfka“, zavítejte do pražského internetového obchodu, kde nabízejí rozsáhlý sortiment těch nejhezčích výrobků v oblasti tašek a taštiček všech možných druhů a velikostí. Internetový obchod sportovni-tasky-nike.cz nabízí sportovní tašky podle velikosti: malé, střední a velké. V nabídce je také řada batohů, tašek přes rameno, malých taštiček na drobnosti, ale také dámské kabelky a nákupní tašky.
Nejpopulárnějším modelem sportovních tašek je Nike Brasilia. Vyrábí se ve třech velikostech: malá (S), střední (M) a velká (L). Čas od času bývá v nabídce i maličká varianta (XS), která velikostí patří spíše do kabelek. A jednou za čas se také objeví extra-velká taška (XL), která již obsahuje na jedné straně kolečka, aby se dala táhnout za sebou podobně jako kufřík. Pro tahání je pak k dispozici buď velké ucho nebo madlo, které se dá zasunout do dna tašky.
Sportovní tašky mají obvykle hlavní úložný prostor se zapínáním na zip. Na některých stranách mají další boční kapsy, někdy je kapsička na drobnosti i uvnitř hlavního prostoru. Samozřejmostí u těchto tašek jsou dvě ucha pro pohodlné nošení v ruce a také odepínatelný popruh přes rameno, u kterého je možné nastavit velikost popruhu podle potřeby. Nejprodávanější barevné variace jsou černá, růžová, tmavě modrá (anglicky navy), červená nebo zelená.
Pro dámy jsou v nabídce speciální sportovní tašky Nike Varsity, které obsahují řadu vylepšení. Pro větší pohodlí je jeden bok vypolstrovaný a netlačí tak nepříjemně při nošení naplněné tašky na tělo. Dalšími vylepšeními jsou designově propracované detaily zapínání hlavního prostoru, ale i bočních kapes. Na výběr je více barevných kombinací, z nichž nejprodávanější jsou černá a také tmavě fialová.
Obchod sportovni-tasky-nike.cz provozuje firma Laurián s.r.o. v Praze 6 a nabízené zboží má zpravidla skladem. Odesílání zásilky probíhá do 24 hodin a doručení pak obvykle do následujícího pracovního dne na adresu zákazníka. Možné je také osobní vyzvednutí ve skladu firmy – stačí objednat a počkat na emailovou zprávu o připraveném zboží k vyzvednutí.
Hezké nakupování.