Hraní loterií online jako skupina? Proč ne !

Stále přemýšlíte nad tím, jestli se opravdu vyplatí hrát skupinové loto? V tomto článku se dozvíte všechny hlavní výhody hraní loterií jako skupina. Každého hráče asi zajímá jakou má šanci na výhru, při hraní loterií jako skupina se vám tyto šance výrazně zvyšují. Hodně hráčů volí tuto možnost, aby koupili větší množství tiketů pro jejich členy rodiny, přátele, nebo spolupracovníky za lepší cenu. Takto v principu funguje skupinové loto u buzzLotto. Hraní vice tiketů vám dává větší šanci na výhru a není náhoda, že každý čtvrtý jackpot je vyhráván právě skupinou.
Kolik tiketů mohu získat skupinovým nákupem? Můžete získat až 50 sloupců a 150 podílů v každém losování. A všechno tohle můžete získat za mnohem lepší cenu, než kdybyste si kupovali tikety po jednom.

Buzzlotto nabízí pro skupiny online loterie jako: euromiliony, megamillions, euromillions, eurojackpot, powerball a mnoho dalších. Tohle je jen příklad loterií, které zde můžete nalézt a které patří vůbec k těm nejoblíbenějším. Vy si ale samozřejmě můžete zvolit i jakoukoli jinou loterii, nabídka je totiž pestrá.

pexels-photo-176395

Kde nakoupím tikety pro skupinu mých přátel, nebo známých u BuzzLotto?

Abyste mohli nakoupit skupinové tikety, tak prvně zvolte loterii do které chcete tikety koupit. Pak následně překlepněte z osobního tiketu na skupinový nákup a zde si vytvořte tiket pro vaši skupinu. Zvolte si, kolika losování se chcete účastnit a kolik chcete podílů. Čím více podílů budete mít, tím větší bude případně vaše výhra. Při vytváření tiketu si dejte bacha, v jakých losováních se chcete účastnit, můžete si například zvolit více losování (2 až 52), nebo jednotýdenní/dvoutýdenní/čtyřtýdenní předplatné.

Proč začít s hraním loterií online

Nemáte dostatek peněz? Scháníte nějakou zábavu z které byste mohli být nadšení? Pokud aspon na jednu otázku je vaše odpověd ano, tak právě pro vás je hraní loterií online to pravé. Risknout pár korun za získání šance vyhrát několik milionů, nebo i dokonce miliard korun, to se vyplatí snad každému. A i kdybyste nevyhráli hlavní výhru – jackpot,tak stále můžete získat velmi pěkné výhry z ostatních výherních kategorií. Třeba u loterie Euromillions, nebo Powerball, popřípadě i EuroJackpot máte při výhře 2. nebo i 3. výherní kategorie v kapse hned několik milionů korun. Dřívě lidé zdlouhavě přemýšleli nad tím, proč by měli hrát a nechtělo se jim chodit do trafiky, aby si koupili loterijní tikety. Tento „problem“ ovšem s hraním loterií online odpadá a vy tak z pohodlí vašeho domova můžete hrát o pohádkové výhry. Nezastaví vás ani déšt, ani sníh, ani vaše lenost. Konec výmluv je tu, přišel čas si zahrát !