Mytí oken, skleněných ploch a veškerých omyvatelných materiálů

Mytí oken od profesionálů

Omšelé fasády, špinavá okna a neprůhledné výlohy. A firmy, restaurace a obchody marně čekající na svoje zákazníky. Ne, nevrátily se doby dávno minulé. Takto někteří obchodníci, manažeři a správci budov „lákají“ klienty na svoje služby. Vyhodili tisíce za reklamní kampaně, mají zpracovány dlouhé marketingové studie nebo analýzy trhů. A přece nakonec končí se svými velkolepými plány. Prý nic neudělali špatně, podnikatelský záměr byl perfektní, reklama cílená a pronájmy inzerované. Zapomněli si pouze nechat umýt okna či fasádu od profesionálů.

Špinavá okna, výlohy a fasády každého odradí

Koupí si snad někdo chlebíček od prodavačky se špinavými nehty? Bude někdo pít pivo po bezdomovci? Nebo si pronajme byt, ze kterého není vidět na ulici? Čisté výlohy, umytá okna a kanceláře bez šmouhy na sklech přece patří k základům hygieny. Možná se dá ještě omluvit, že student v pokoji bez záclon nechce příliš zvědavých pohledů. A zvláště na společné koleji. Jak se ale musí cítit klient v kanceláři, kde drahé oblečení má stále stejnou barvu? Tedy šedou. Není totiž pořádně vidět ani na smlouvu.

Firemní hygiena není maličkost, mytí oken či mytí fasády je důležité

Mnohé firmy zanedbávají firemní hygienu. Domnívají se, že peníze je lépe investovat do kravaty, propisky nebo reprodukce na stěně. Podvědomé vnímání světla ale hraje velkou roli při rozhodování. Člověk je sociální tvor a mnohé vjemy vyhodnocuje automaticky. Zešeřelé restaurace nelákají žádnou slušnou ženu, obchod, kde přes výlohu není vidět, zase nic neprodá. Ani se slevou 99 %.

Stačí mytí výloh, mytí oken nebo mytí fasád odborníkem

Mytí oken není žádná věda. Je to pečlivá a pořádná práce. Mytí výloh se musí umět, jde o vizitku prodavače. Mytí fasády je náročné, ale vyškolený pracovník jej zvládne bez problémů. Velké plochy ze skla nebo jiného lesklého materiálu vyžadují systematickou činnost. A mytí oken? To již dávno nedělají manželky vykloněné z oken. Daleko levněji, pečlivěji a hlavně kvalitněji okna umyjí profesionálové.

Dokonalé mytí oken ve výškách a mytí velkých ploch

Technologie mytí se změnila. Polévání vodou a nanášení různých přípravků se stalo minulostí. Pečivo z pekárny již „nevoní“ ironem a v kanceláři se po mytí oken, dveří nebo fasády dá klidně dýchat. Pojízdný servis totiž používá demineralizovanou vodu. Takže nejen prostory nezapáchají a neotravují alergiky, ale na sklech nezůstávají žádné šmouhy. Jedná se o moderní a novou technologii mytí oken.

Kvalitní mytí oken od známé a zavedené firmy

Vyškolení pracovníci společnosti H2Okna bez problémů zvládají výšky do 5. patra domu, myjí zevnitř i zvenčí. K dispozici jsou ihned po objednání. Mytí fasád probíhá v naprosté čistotě a pořádku na ulici. Mytí výloh nikoho neznečistí saponátem. Pryč jsou doby,kdy neurvalí čističi postříkali každého kolem. Naši pracovníci jsou vyškolení k solidnímu jednání a prošli kvalitním školením a praxí. Žádná láska ze špinavé pasáže. A když se podíváte z okna kanceláře a uvidíte, jak se myje okno? Půjdete to okno zavřít. Protože si budete myslet, že takto nemůže vypadat čisté sklo.