Od poruchy sluchátek až po prasklý displej

Vyměníme vám také LCD na mobilním telefonu či tabletu, který vám nešťastnou náhodou spadl na podlahu. Nahradíme staré těsnění kolem skla za nové. Provádíme mimo jiné výměnu nefunkčního sluchátka, celého obvodu s dock konektorem, tlačítka home buttonu, zadního poškozeného krytu. Samozřejmě specializujeme se na výměnu baterie, které přestala fungovat vlivem oxidace anebo pokaženého dock konektoru.

 

Nejčastěji ovšem řeší opravy součástek, které se nějak mechanicky poškodily. K těm nejobvyklejším patří naprasklý displej, poškozený touch screen, objevující se vady na konektoru moderně řešeného telefonu. Vzácností ovšem nejsou potíže s flex kabelem či klávesnicí.

 

Jsme tu pro Vás a váš mobilní telefon iPhone – nejen pro nejnovější modely, ale rádi Vám opravíme i starý model který by jiný servis odmítl opravit. Nabízíme kvalitní servis všech modelů iPhone za nízké ceny a během pár chvil, proto o svůj mobilní telefon přijdete jen velmi krátkou dobu a hned jej budete mít opět v rukách a ještě v lepším stavu než předtím.