ofsetový tisk za babku …. print24

Špička v oblasti web2print. Naše online ofsetová tiská není určená jenom pro podnikatele ale ji mohou využít také ostatní lidé. Služby jsou jednoduché a vsřícné.

Produkujeme letáky, dopisní obálky, dopisní papír, kalendáře,prospekty, nálepky s adresou, plakáty, podložky na psací stůl,pohlednice, poznámkové bloky, poznámkové lístky, prezentační desky,prospekty se šitou vazbou, razítka, samolepky, online vizitky u print24 taktéž vizitky zdarma, časopisy lepené a také tiskové listy. Nejmodernější technologie pro tisk a optimalizace výrobního procesu umožňuje realizace zakázek od malého množství. Rozsah služeb tak snadno uspokojí soukromé osoby, malé firmy i velké společnosti a organizace. Objednávka se provádí přes internet a po vytištění je zakázka odeslána na adresu zadavatele. Vysoká rychlost odezvy, perfektní kvalita a nízké ceny jsou tady pro Vás…

Více než 500 zaměstnanců pracují 24 hodin denně s nejmodernejší technologií na pracovní ploše více než 10. 000 m². Naše sídla se nachazejí v 23 zemích – Belgie, Brazílie, Česká Republika, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Irsko, Itálie, Kanada, Luxemburg, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švícarsko, Velká Británie a USA. Základem našeho obchodního modelu je permanentní nárust Vašeho zákaznického užitku.

Prosím přiďte se přesvědčit na vlastní kůži….