Poslat sms zadarmo

Patříte k těm nešťastlivcům kteří mají na svém účtu od operátora O2, T-mobile nebo Vodafone dech beroucí částku za SMSky? Nebo k těm, kteří šetří kredit psaním SMSek bez mezer, protože rodiče pustí jen dvě stovky měsíčně na telefon? Nebo prostě jen k těm, kteří neradi píší na mikroklávesnici telefonu a raději poslat sms do všech sítí přes internet? Tak tohle je dobrá zpráva pro Vás.

Do všech sítí sms zdarma


Dlouho jste hledali nějakou skvělou službu, která by vám umožnila poslat sms do všech sítí dobrou cenu, nebo dokonce zdarma, ale nemohli jste ji najít, tyto služby byli buď složité, nebo potřebovali registraci, nebo i když tvrdili, že jsou zdarma, chtěli nějaké peníze.

Poslat zdarma sms na O2.


Zdarma smsky na Vodafone

MS zprávy zdarma můžete odeslat přes internetové stránky, na nichž operátoři umožňují odesílání zpráv do své sítě zadarmo. V případě, že chcete odeslat zprávu z veřejné internetové brány je zpráva obvykle označena nějaký způsobem tak, aby příjemce poznal, že se jedná o zprávu odeslanou z internetu. Podmínky pro odeslání zpráv z internetu jsou individuální pro konkrétního operátora poslat sms na O2, Vodafone či T-mobile.


Odesíláním SMS ZDARMA na všechny české operátory přes internet šetříte i svůj čas.