Prodej a distribuce identifikačních náramků

Uspořádáte nějakou akci? Přemýšlíte nad přesnou evidencí zákazníka? Jste na správném místě!

Identifikační náramky jsou celosvětově uznávané, a patří mezi nejjednodušší, nejpopulárnějjší způsoby jak udržovat kontrolu nad zákazníkem. Naše identifikační náramky je možné použít všude tam, kde se vyžaduje přesná evidence při vstupu na akci, zóny – VIP, hrady a zámky, charitativní akce, různá sportoviště, kluby, diskotéky, bary, festivaly a taky je lze  použít místo vstupenek. Díky pestré barevné škále je možná jednoduchá identifikace různých skupin jako jsou hosté, účinkující, VIP. Používají se všude tam, kde je možné provádět rychlou identifikaci, zjednoduší se monitorování míst s omezeným přístupem pro veřejnost.

Pro zaměstnance při vstupu je díky náramků snadněji identifikovat osoby oprávněné ke vstupu.

Identifikační pásky mají mnoho výhod. Jednou z nejdůležitějších výhod je ta, že není možné přenést náramky bez porušení na jinou osobu, protože jsou vybaveny speciálním bezpečnostním uzávěrem  – jsou jednorázové.

Jejich další výhodou je rychlá a jednoduchá aplikace, jsou pohodlné. Jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů což napomáhá k ochraně životního prostředí. Náramky jsou vyráběny v rozměrech délky 250 mm, šířky 19 nebo 25 mm a to v různých barevných provedeních a vzorech. Všechny náramky jsou očíslovány postupně.

Nejvíce používanými jsou tzv. TYVEK náramky jsou bezpečné, jsou očíslovány, odolné proti vodě, mají velkou pevnost v tahu.

Identifikační náramek z tyveku i plastu je, hygienicky nezávadný, pohodlný a jednoduše se s ním manipuluje. Na akcích kde se podává alkohol, je možné díky různých barev odlišit nezletilé osoby, a tím se vyhnout konfliktům se zákonem. Pro děti v nemocnicích jsou k dispozici speciální skupiny náramků. Je možné vytvořit náramky s motivy z pohádek. Existují také motivy zvlášť pro dívky a zvlášť pro chlapce. Pro matky s dětmi se používají růžové a modré náramky. Jsou vyrobeny z měkkého materiálu, nejčastěji jsou to vynilové pásky.

Vyberte si identifikační náramky dle vlastního výběru, barvy s možností potisku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *