Reklamní propisky jsou nesmrtelné

Hledáte způsob, jak potěšit své obchodní partnery nebo odměnit zaměstnance a zároveň budovat svou image? Oblíbeným marketingovým nástrojem, který je prověřený léty, jsou reklamní propisky. Podle situace můžete zvolit kombinaci s luxusním diářem nebo obyčejným kalendářem.

Praktické i estetické

Zvolit vhodný dárek pro obchodní partnery je důležité. Zejména pokud se jedná o významné firmy, s kterými potřebujeme mít vztahy za všech okolností dobré a korektní. Reklamní propiska je ideální výchozí bod, který má nekonečné možnosti kombinací. Luxusní pero prestižní značky v doprovodu krásného koženého diáře nebo aktovky z pravé kůže je skvělou volbou, kterou neurazíte žádného vysoce postaveného manažera. Potěší i v kombinaci s elegantním pouzdrem na doklady případně taškou na notebook.

Levnější varianta pro kolegy

Velké oblibě se aktuálně těší propisky z ekologických materiálů a pokud byste měli zájem o univerzální řešení můžete vybrat pero s koncovkou určenou pro dotykové obrazovky. Tyto prezenty ovšem vyžadují velkorysý budget. Reklamní propisky jsou výborným nástrojem i pro drobné dárky pro zaměstnance. Navíc jsou nevyhnutným pracovním pomocníkem.

Propiska jako marketingový nástroj

Doplněné o slušivý diář, zápisník či kalendář navíc splňují veškeré parametry potěšujícího dárku, který je přijatelný i pro skromnější rozpočty. Tato kombinace nemusí stát víc než stokorunu, záleží na tom, jestli zvolíte propisky jednoduché umělohmotné nebo kvalitnější s kovovým tělem. Reklamní propisky jsou také výborným a velice efektivním propagačním materiálem. Zatímco vizitky, katalogy nebo plakáty zapadnou prachem či skončí ve sběru, pera obvykle přežijí a jsou dlouhodobě využívané.

Můžete si být jistí, že díky propisce bude vaše značka v povědomí dlouho a dostane se mezi široké spektrum lidí.