Řetězy a řetězová kola

Dobře navržený pohon řetězem přenáší účinně mechanický výkon z jednoho hřídele na druhý. Řetězy SKF jsou vyráběny v moderních výrobních závodech s přísnou kontrolou kvality. Všechny výrobky splňují normy ISO a další průmyslové normy, jako např. ANSI, BS, DIN a JIS.

Při splňování norem ANSI pro osazení řetězových kol nabízí řady řetězů H, SH, SPH a SHH vynikající pevnost a zatížitelnost pro náročné aplikace a rázová zatížení. Toho se dosahuje používáním tlustších destiček, většího profilu destiček a používáním prokalených čepů, což zajišťuje zvýšenou provozní životnost řetězu.

Řetězy se používají pro přenos hnacího momentu mezi ozubenými koly (řetězová kola) při velké osové vzdálenosti a při potřebě zachování směru. Nejznámější druhy řetězů jsou : článkový, Ewartův, Gallův, čepový, zubový a nejznámější řetěz, tj válečkový.

LuckyBet vytváří nejlepší kurzy na všechny hlavní sporty, sázky na házenou, mobilní a počítačové aplikace i live sázky během hry. Rychlé sázení, snadný vklad a sázková kancelář s více než 500 událostmi.