Šablony pro křížkovou výšivku

Máte rádi křížkovou výšivku? Tento tradiční způsob tvořivé relaxace je stále populární. Vyšitý obrázek je také vhodným dárkem, například k výročí svatby, k narození děťátka, k narozeninám… Rádi byste si vyšili obrázek SVÉHO psího miláčka či památku na SVŮJ svatební den? Pošlete nám svůj obrázek/fotografii a my provedeme převod na předlohu pro vyšívání křížkem. Šablony tvoříme pro nejširší škálu značek přízí – také pro Balerinu, české mulinky, perlovky, Puppets, Ariadnu a mnoho dalších. Můžete tak svům blízkým darovat <a title=“Vyšívání – předlohy na přání“ href=“http://www.vysivacipredlohy.cz/“ target=“_blank“>předlohy podle fotografie</a>. Podívejte se, jak mohou vypadat šablony vytvořené podle vašich pbrázků – <a title=“Galerie předloh na vyšívání“ href=“http://www.vysivacipredlohy.cz/Predlohy-na-prani/GALERIE-VASICH-PREDLOH-1/“ target=“_blank“>Galerie vašich předloh</a>.

Rádi byste vyšívali, ale nevíte jak? Tady je <a title=“Návod na vyšívání“ href=“http://www.vysivacipredlohy.cz/NAVOD-NA-VYSIVANI/“ target=“_blank“>návod na vyšívání</a>.

Hledáte originální předlohy na vyšívání, ale nabídka zavedených značek vás neuspokojuje? Nabízíme autorské předlohy ke koupi a také drobné <a title=“Vyšívací předlohy zdarma“ href=“http://www.vysivacipredlohy.cz/HOTOVE-PREDLOHY/ZDARMA-KE-STAZENI/“ target=“_blank“>šablony zdarma ke stažení</a>.