Fan shop Liverpool FC v Praze

Jste-li fanouškem fotbalového klubu Liverpool FC anglické Premier League, podívejte se do
fan shopu Liverpool FC, který je v Praze. Stačí kliknout na internetu na stránky fan shop Liverpool FC a uvidíte celou nabídku fotbalových suvenýrů se znakem svého oblíbeného klubu. Všechno nabízené zboží je skladem už v Praze, takže jakmile si objednáte, budete mít vybrané zboží rychle u sebe. Je možnost nechat si zboží poslat poštou, kdy doručování probíhá zpravidla do následujícího pracovního dne. Nebo si můžete zboží vyzvednout ve skladu osobně – stačí v objednávce zvolit variantu osobní odběr a pak počkat na emailovou výzvu, že je zboží pro Vás připraveno.
Nabídka produktů fotbalového klubu Liverpool FC je rozsáhlá. Najdete zde řadu zboží určené výhradně pro děti, některé produkty určené přímo jen pro dospělé, ale také hromadu univerzálních věcí – některé se hodí i třeba pro slečny i dámy – nezapomínejte, že i ženy mohou fandit fotbalu.
Sortiment dárků Liverpool FC pro dospělé zahrnuje třeba nádherné placatky s malými kalíšky – hodí se do zimních časů na dlouhé tůry, ale i pro jiné příležitosti, kdy si s přáteli chcete vychutnat Váš oblíbený alkohol. V nabídce se objevuje i třeba toaletní voda nebo sprchový gel. Pro pány jsou k dispozici i kravaty – velice decentní, buď polyesterové nebo hedvábné – znak klubu je vyveden vždy velice elegantně, takže kravata je vhodná pro běžné nošení do práce nebo do společnosti.
Častým dárečkem pro děti může být sada 2 propisek, maxipropiska, sada pastelek nebo sada 2 tužek samozřejmě v červené barvě klubu Liverpool FC. V nabídce je také celá školní sada, která obsahuje určený počet školních pomůcek – většinou blok, pravítko, gumu, ořezávátko a podobně. Samozřejmostí je také penál, ať už ve válcovém tvaru nebo ve tvaru plochého obdélníku. Všechny věci do školy lze pak dát do batohu, rovněž se znakem klubu. K psacímu stolu se pak nabízí jednoduchý koš na odpadky – plechový nebo plastový.
Mezi klasické fanouškovské dárky patří samozřejmě vlajka klubu a také šály, obojí většinou ve více designových variantách. Nikdy neurazíte, když fanouškovi Liverpool FC pořídíte keramický hrnek, který použije na kávu nebo na čaj. V sortimentu je obvykle malý hrnek, velký hrnek, hrnek na Caffé Latté, někdy také speciálně tvarované hrnky – například ve tvaru trička (dresu) fotbalisty.
Chcete-li darovat
dárek Liverpool FC do domácnosti, vyberte některou z položek sortimentu pro domácnost – třeba polštářek 40 cm x 40 cm, kobereček na zem, fleecovou deku, osušku (ručník), povlečení na postel (jednolůžko nebo dvojlůžko) nebo třeba závěsy. Do ložnice se pak hodí elegantní lampičky na noční stolek. Některé z nabízených produktů jsou k dispozici ve více barevných či designových variantách – vyberte takovou, která se bude příjemci dárku nejvíce líbit.
Ostatně není nutné vyjmenovat všechny možnosti, podívejte se sami na fanshop Liverpool FC a vybírejte a nakupujte. Hezký den.